Konferencja NexusAuto 2021 za nami

18 paź 2021

Konferencja, podczas której spotkali się szefowie sieci NexusAuto w Polsce, odbyła się 15-16 października w Natural Hotel w Warlitach Wielkich niedaleko Ostródy. W imprezie wzięli również udział przedstawiciele dystrybutorów i 15 partnerów wspierających program, a także największych światowych producentów części samochodowych i wyposażenia warsztatów.

Konferencja NexusAuto 2021 rozpoczęła się od części targowej, podczas której odbyło się wiele branżowych konkursów organizowanych na prawie każdym stoisku. Wystąpił także Sławomir Olszowski, szef partnera technicznego, radomskiej firmy BETiS, który omówił najważniejsze zmiany w sektorze warsztatów niezależnych w Polsce i perspektywy dla rynku.

Po targach, Adam Klimek reprezentujący TotalEnergis poprowadził ciekawe spotkanie, podczas którego podzielił się z uczestnikami swoimi doświadczeniami z praktyki warsztatowej.

Ostatnim punktem konferencji był wieczorny bankiet, podczas którego wygłoszono kilka oficjalnych przemówień, a także ogłoszono rozstrzygnięcia rozegranych konkursów. Bankiet zwieńczyła część artystyczna i zabawa do późna.

Organizatorzy już teraz zapraszają na konferencję przyszłoroczną, a także na dziesiątki innych mniejszych spotkań, które odbędą się wcześniej.

 

 

Zostaw Komentarz