Kubek z rocznym rabatem na kawę

09 mar 2021

Do 23 maja klienci będą mogli zbierać naklejki za zakupy na stacjach paliw Shell i wymieniać je na kubki termiczne, dostępne w 3 wzorach. Kubek można następnie przez cały rok wypełnić kawą deli by Shell z rabatem w wysokości 1 zł.

Akurat w Dzień Kobiet na stacjach paliw Shell ruszyła promocja „Zdobądź kubek termiczny Shell z rocznym rabatem na kawę”. Aby otrzymać kubek i prawo do rabatu w wysokości 1 zł za każdą kawę z oferty deli by Shell zamówioną przez następne 12 miesięcy, należy zebrać 5 naklejek za zakupy na stacjach Shell i dopłacić 11,99 zł. Jedna naklejka przysługuje za każdorazowy zakup minimum 25 litrów paliwa Shell V-Power lub produktu z oferty gastronomicznej deli by Shell.

Dla uczestników akcji przygotowano trzy wzory kubków: srebrny, brązowy i kolorowy. Kubki wykonane są ze stali nierdzewnej i utrzymuje wysoką temperaturę napoju do 6 godzin. Sprawdzą się również w przypadku chłodnych napojów w letnie dni.

Z kubkiem termicznym Shell klient może nie tylko przez cały rok korzystać z rabatu, ale też dostać kawę nalewaną bezpośrednio do kubka, przyczyniając się w ten sposób do ograniczenia zużycia naczyń jednorazowych.

Nalewanie kawy bezpośrednio do wielorazowych naczyń klientów to kolejny sposób, z jakiego postanowiliśmy skorzystać, aby ograniczyć ilość odpadów powstających na stacjach. Prowadzimy też wiele innych działań w tym kierunku. Już teraz na stacjach Shell używane są jedynie opakowania z etykietami certyfikowanymi przez FSC. Od początku zeszłego roku 97% stacji własnych Shell używa energii elektrycznej wyłącznie ze źródeł odnawialnych, a na 22 stacjach testujemy panele fotowoltaiczne – mówi Mikołaj Pawlak, starszy partner biznesu kategorii sklepowych w Shell Polska.

Zbierać naklejki i wymieniać je na kubki termiczne można do 23 maja 2021 roku, a rabat na kawę obowiązywać będzie do 23 maja 2022 roku. Kubki dostępne są dla wszystkich klientów Shell, natomiast z rocznego rabatu na kawę mogą skorzystać wyłącznie uczestnicy programu Shell ClubSmart.

Jak wynika z badań, Polacy poza domem najczęściej piją kawę na stacjach paliw, dlatego Shell stara się zapewnić klientom kawę najwyższej jakości. Oferowana na stacjach kawa deli by Shell to mieszanka ziaren arabiki i robusty. W ofercie znajduje się m.in. klasyczne latte, americano oraz espresso.

 

 

Zostaw Komentarz