KYB oferuje wsparcie w mediach społecznościowych

08 kwi 2022

KYB Europe opracował przeznaczone dla dystrybutorów i warsztatów pakiety postów przeznaczonych do publikacji w mediach społecznościowych.

Stworzone przez KYB Europe dla warsztatów i dystrybutorów pakiety postów do publikacji w mediach społecznościowych mają umożliwić łatwe przekazywanie klientom informacji o KYB, a jednocześnie zawierają przekaz dotyczący niebezpieczeństwach związanych z jazdą pojazdem z niesprawnym zawieszeniem. Przygotowanym grafikom towarzyszy gotowy do użycia tekst postów, a także informacja, w jaki sposób media społecznościowe mogą pomóc w komunikacji biznesowej. Posty w pakiecie dla dystrybutora skierowane są do warsztatów, a pakiet warsztatowy stworzony został z myślą o kierowcach.

Dyrektor ds. marketingu KYB Europe, Jordan Day, wyjaśnia: – Nasze pakiety przygotowane do publikacji w  mediach społecznościowych to najnowsze narzędzie wsparcia produktowo-technicznego. Wiemy, że wielu dystrybutorów i warsztatów bardzo skutecznie wykorzystuje media społecznościowe do komunikacji z klientami, dlatego mamy nadzieję, że tego typu posty pomogą zwrócić uwagę klientom na stan zawieszenia pojazdu, np. dlaczego ważna jest wymiana elementów zawieszenia po 80 000 km.

Zostaw Komentarz