Lampa dla profesjonalisty

07 Sie 2018

LEDinspect PRO Slimline 500 to nowy produkt w ofercie lamp warsztatowych marki OSRAM. Dobre właściwości świetlne i duża wytrzymałość mechaniczna lampy zapewniają komfortową pracę.

Akumulatorowa, diodowa lampa warsztatowa oprawiona jest w solidną, aluminiową obudowę. Wysoka skuteczność świetlna zastosowanych diod LED o temperaturze barwowej do 6000 K zapewnia jasne, kierunkowe światło, które doskonale się sprawdza podczas prac naprawczych i diagnostycznych.

Lampa może świecić w dwóch trybach jasności – 250 i 500 lumenów, a jej konstrukcja umożliwia regulację nachylenia górnej części do 150°, co ułatwia doświetlenie także trudno dostępnych miejsc. Wbudowany magnes i obecny w zestawie haczyk pozwalają wygodnie mocować lampę do różnych elementów samochodu, dzięki czemu korzystający z niej mechanik ma wolne ręce.

Akumulator można łatwo doładować przez port USB, a czas pracy baterii w zależności od wybranego trybu jasności może wynieść nawet 4,5 h. Lampa objęta jest 3-letnią gwarancją producenta.

 

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz