Lampa na baterie elektronarzędzi

06 lis 2020

Posiadacze elektronarzędzi Bosch zasilanych bateriami Bosch Professional 18V mogą wykorzystać te baterie także do zasilania lampy roboczej MAGNUM BATTERY XS firmy Lena Lighting.

 Rodzina lamp MAGNUM BATTERY LED powstała przed kilku już laty jako odpowiedź marki Lena Lighting na zapotrzebowanie na nowoczesne rozwiązania, zapewniające profesjonalne oświetlenie najróżnorodniejszych miejsc pracy. I od samego początku cieszy się uznaniem na rynku dzięki swym parametrom technicznym, wielu przydatnym funkcjom oraz licznym akcesoriom.

Niedawno gama tych lamp powiększona została o kolejny produkt. Jest nim MAGNUM BATTERY XS – najmniejszy i najbardziej kompaktowy naświetlacz do zastosowań profesjonalnych, znamienny również tym, że został przystosowany do zasilania ustandaryzowanym akumulatorem firmy Bosch, który wykorzystywany jest w wielu elektonarzędziach niemieckiego producenta (wiertarki, szlifierki itp) kompatybilnych z systemem Bosch Professional 18V. Dzięki temu użytkownik MAGNUM BATTERY XS nie musi posiadać do każdego z tych produktów osobnego akumulatora.

Bezprzewodowa lampa MAGNUM BATTERY XS zapewnia równomierne i stabilne oświetlenie kierunkowe. Wyposażona jest w antyodblaskowy klosz przepuszczający, pomimo matowej powierzchni, do 80% światła emitowanego przez diody. Jej czterostopniowy włącznik pozwala uzyskać strumień świetlny o wartości 200, 750, 1500 lub 2300 lumenów. Jednocześnie niewielki rozmiar i kompaktowa konstrukcja naświetlacza sprawiają, że jest on wygodny w transporcie. Poza wersją podstawową Magnum BATTERY XS, dostępny jest także w zestawie z pojemnym, markowym i wytrzymałym akumulatorem, a także ładowarką.

 

Zostaw Komentarz