Lampa OSRAM z nagrodą German Innovation Award

12 sie 2023

Firma ams OSRAM została doceniona przez jury konkursu German Innovation Award. Nagrodzonym produktem w kategorii „Doskonałość w oświetleniu B2C” została lampa OSRAM LEDguardian ROAD FLARE Signal TA20.

Niemiecka Rada Wzornictwa wyróżniła lampę OSRAM LEDguardian ROAD FLARE Signal TA20 za innowacyjny design. – Bezpieczeństwo naszych klientów jest naszą motywacją i najwyższym priorytetem. Cieszymy się ze zdobycia nagrody German Innovation Award – powiedziała Patricia Kreisz, brand & portfolio manager w ams OSRAM.

LEDguardian ROAD FLARE Signal TA20 to jeden z najnowszych produktów w gamie świateł ostrzegawczych firmy ams OSRAM. Lampa może być używana jako dodatek do wymaganego przez przepisy trójkąta ostrzegawczego, aby inni kierowcy mogli wcześniej zauważyć uszkodzony lub unieruchomiony pojazd na drodze. Została wyposażona we wbudowane magnesy, dzięki czemu można ją łatwo przymocować do nadwozia pojazdu. Pomarańczowe światło ostrzegawcze LED miga w zakresie 360 stopni i jest widoczne z daleka, zarówno w dzień, jak i w nocy.

 

 

Zostaw Komentarz