Lampy do pracy pod maską

15 wrz 2023

Prace wykonywane w komorze silnikowej nierzadko są przeprowadzane w różnych jej zakamarkach, skutecznie przesłoniętych i zacienionych. Dlatego kluczowe jest doświetlanie przenośnymi lampami, które zapewnią właściwą widoczność i komfort pracy. W portfolio lamp LEDinspect marki OSRAM znajdują się urządzenia specjalnie przeznaczone do tego celu.

 

Ważąca jedynie 840 gramów lampa LEDinspect Rechargeable Underbonnet Light to świetne rozwiązanie do równoczesnego oświetlenia całej powierzchni pod maską samochodu, ale nie tylko. Możliwość obracania części świecącej o 360o pozwala na  ustawienie kąta padania światła stosownie do potrzeb użytkownika i wykonywanej pracy. Lampa może pracować przez ok. 4,5 h, w dwóch trybach – emitując wysoki strumień świetlny – 1200 lumenów lub niski – do 600 lumenów, co dodatkowo pozwala dopasować ją do własnych preferencji. Jej maksymalna długość to aż 1,8 m, dzięki czemu można jej używać w zdecydowanej większości modeli samochodów. Jak wszystkie lampy serii LEDinspect, Rechargeable Underbonnet Light, wykonana jest bardzo solidnie, a odpowiednie klasy odporności (IP65 / IK07) pozwalają na pracę w wymagających warunkach.

LEDinspect Utility 1000 to lampa, która może osiągać maksymalny strumień świetlny 1000 lumenów. Wiele funkcji ustawień kąta świecenia (180o zgięcia i 360o obrotu) pozwala na dopasowanie oświetlenia do różnych zadań i zapewnia elastyczność. Dzięki długości 500 mm może oświetlać nie tylko całą komorę silnika, lecz także świetne nada się do pracy przy podwoziu czy w kabinie. W zależności od trybu pracy, lampa może pracować od 2,5 do nawet 5,5 h. W zestawie dołączone są dwa zasilacze i wtyczki sieciowe.

 

Zostaw Komentarz