Leasing w Inter Cars

14 mar 2017

IC -leasing 2Inter Cars zachęca do korzystania z oferty leasingowej, która pozwoli przygotować warsztat do sezonu bez konieczności ponoszenia jednorazowo dużego wydatku.

We współpracy z firmami leasingowymi, takimi jak Europejski Fundusz Leasingowy, Raiffeisen Leasing oraz Idea Leasing czołowy polski dystrybutor części zamiennych przygotował ofertę, dzięki której nawet nieduży warsztat jest w stanie sfinansować zakup wyposażenia. Wystarczy bowiem niewielki wkład własny (10% lub 20% wartości), by można było cieszyć się urządzeniami niezbędnymi do pracy. Procedury ich pozyskania zostały przy tym maksymalnie uproszczone. Wystarczy skontaktować się z opiekunem w filii Inter Cars i wybrać urządzenia, które chce się zakupić. Wszystkie formalności, wraz z podpisaniem umowy leasingowej, załatwiane zostaną na miejscu w warsztacie, a sprzęt dostarczy i uruchomi przedstawiciel handlowy.

IC -leasing 1Oferta jest atrakcyjna również pod względem finansowym. Przykładowo: w przypadku leasingu urządzeń do wymiany opon (montażownica i wyważarka) o łącznej wartości 10 000 zł netto przy umowie na okres 48 miesięcy rata leasingowa wyniesie jedynie około 149 zł netto miesięcznie. Wziąwszy pod uwagę średnią cenę usługi wymiany kompletu ogumienia wynoszącą około 50 zł, okaże się, że urządzenie zarabia na ratę, obsługując jedynie 3 klientów miesięcznie.

Możliwe jest też ustalenie indywidualnego harmonogramu spłaty rat tak, aby w sezonie klient mógł płacić wyższą ratę, a poza sezonem mniejszą. Ponadto Europejski Fundusz Leasingowy i Raiffeisen Leasing  oferują rozłożenie wykupu na raty.IC -leasing

 

Zostaw Komentarz