Letnia Liga Zakupowa

29 cze 2020

Elit Polska ogłasza letnią akcję promocyjną „Letnia Liga Zakupowa” dla sklepów i warsztatów samochodowych. Akcja potrwa do końca września, a zebrane w jej trakcie punkty za zakupy produktów z oferty Elit będzie można wymienić na atrakcyjne nagrody.

– Klienci bazując na wyświetlonych w programie zamówieniowym informacjach określają cel w postaci nagrody, jaką chcą zdobyć. Następnie, przez 3 miesiące, zbierają punkty za zakupy. Po zakończeniu akcji mają możliwość odbioru tylko jednej nagrody z odpowiedniego progu, na którym się znaleźli. Jeżeli uczestnik nie osiągnie zakładanego celu, ma możliwość wyboru nagrody z niższego pułapu – mówi Anna Cebeńko, Marketing Manager w Elit Polska.

Specjalnie zaprojektowany system, dostępny dla klienta po zalogowaniu w katalogu Elit Polska, pokazuje uczestnikowi akcji jaki obrót udało mu się dotychczas zrealizować, na którym progu nagród obecnie się znajduje i jakich zakupów musi jeszcze dokonać, aby „wspiąć się” na wyższy poziom. Stopień zaawansowania ukazany jest w formie graficznej i wyraźnie zaznaczony poprzez podświetlenie.

Na liście nagród znajdują się m.in. weekend w SPA w Polsce, zestawy sportowe, wyposażenie warsztatu, gadżety oraz rowery. Na każdym progu zakupowym klient po zakończonej promocji ma do wyboru jedną z czterech nagród. Wyboru powinien dokonać w ciągu 7 dni roboczych, po czym nagroda jest wysyłana lub przekazywana klientowi przez jego opiekuna handlowego.

Regulamin oraz szczegóły promocji „Letnia Liga Zakupowa” dostępne są w katalogu zamówieniowym.

Zostaw Komentarz