Letnia promocja w O.K. Serwis

27 cze 2022

O.K. Serwis uruchamia sezonową promocję w warsztatach sieci. Od czerwca do końca sierpnia 2022 roku można wykonać kontrolę stanu technicznego pojazdu w promocyjnej cenie 19,99 zł. Wystarczy skorzystać z usługi online-booking na stronie O.K. Serwis lub zadzwonić na infolinię.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i przyzwyczajeniom klientów, zachęcamy do skorzystania z prostej i wygodnej formy umawiania się na przegląd podstawowych elementów odpowiadających za bezpieczeństwo. Wystarczy wybrać numer infolinii O.K. Serwis lub wypełnić formularz online, aby umówić się do wybranego O.K. Serwisu. Każde zgłoszenie dotyczące „Letniej kontroli pojazdu” nagrodzone zostanie drobnym upominkiem uprzyjemniającym wakacyjny wypad – mówi Jacek Adamus, koordynator sieci O.K. Serwis.

Kontroli poddawane są wybrane elementy pojazdu wskazujące ewentualne problemy techniczne lub wpływające bezpośrednio na bezpieczeństwo podróżujących. Sprawdzane będą: sprawność oświetlenia pojazdu, stan zużycia piór wycieraczek, zużycie opon, ciśnienie, wiek opony, sprawność akumulatora, poziom jego naładowania, ładowanie i pobór prądu podczas rozruchu, płyn chłodniczy, temperatura wrzenia płynu hamulcowego, stan hamulców, zawieszenie i układ kierowniczy, układ wydechowy, skuteczność klimatyzacji, wyposażenie obowiązkowe.

Nasza akcja ma na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa na drogach oraz zachęcenie do korzystania z usług sieci O.K. Serwis, zwłaszcza do umawiania wizyt przez platformę online. To duża oszczędność czasu, a także możliwość umówienia wizyty w warsztacie godnym zaufania. To także dobra okazja dla właścicieli O.K. Serwis, do powiększania grona swoich klientów i budowania nowych relacji – dodaje Jacek Adamus.

Promocja związana z „Letnią kontrolą samochodu” potrwa do 31 sierpnia i jest wspierana kampanią promocyjną w Yanosiku oraz mediach społecznościowych.

 

 

 

Zostaw Komentarz