Librak 360 – wyważarka dla wymagających

30 sie 2022

Firma Bogusz, w ofercie której znajduje się szeroka gama urządzeń i materiałów dla warsztatów zajmujących się serwisowaniem ogumienia, jest również wyłącznym dystrybutorem produktów włoskiej firmy Butler. I właśnie wprowadza na nasz rynek najnowszą wyważarkę tego producenta.

Wyważarka Librak 360 to urządzenie, które pozwala wyważyć koła z dużą dokładnością, bo wynoszącą +/- 1g. Jednocześnie jest w stanie to uczynić w ciągu zaledwie 6 sekund. Można przy jej pomocy obsłużyć koła o masie do 70 kg, maksymalnej szerokości 1092 mm, z oponami o średnicy od 10 cali do 30 cali i obręczami o szerokości od 1,5 do 22 cali.

Urządzenie zostało wyposażone w 22-calowy wyświetlacz LCD, więc z odczytem pokazywanych na nim informacji nie powinno być jakichkolwiek problemów. Problemów nie będzie też z ustaleniem rozmiaru obręczy, a to dzięki zintegrowanemu ramieniu pomiarowemu o zwiększonej długości. Pracę ułatwia także wskazywanie pozycji ciężarka za pomocą linii laserowej na godzinie 6 (opcja dla ciężarków samoprzylepnych). Do tego wyważarka automatycznie zatrzymuje koło w zewnętrznym niewyważeniu i automatycznie obraca się do wewnętrznej niewyważonej pozycji po naciśnięciu przycisku.

Z myślą o wygodzie operatora przewidziano ponadto bardzo pojemny i łatwo dostępny schowek na narzędzia.

W ofercie firmy Bogusz wyważarka do kół Butler Librak 360 dostępna jest w dwóch wersjach:

  • z uchwytem pneumatycznym – Librak360P
  • z nakrętką szybkomocującą – Librak360S.

 

 

Zostaw Komentarz