Listopadowe szkolenia Inter Cars

06 lis 2019

Czasy, gdy samochód można było naprawić samemu za pomocą młotka i śrubokręta, bezpowrotnie odchodzą w przeszłość. Z tego też powodu zawód mechanika samochodowego stał się profesją wymagającą stałego doszkalania. Samodzielne poszukiwanie potrzebnej wiedzy i umiejętności bywa jednak trudne i czasochłonne, dlatego Inter Cars co miesiąc proponuje wiele profesjonalnych szkoleń.

W listopadzie oferta szkoleń proponowanych przez Inter Cars pracownikom warsztatów zajmujących się samochodami osobowymi i ciężarowymi obejmuje prawie 50 pozycji. Jest więc na tyle obszerna, że każdy, kto zechce poszerzyć swoje horyzonty, znajdzie coś dla siebie.

Szkolenia osobowe

Dla rynku osobowego Inter Cars, wraz z wybranymi dostawcami, m.in. Ravenol, Schaeffler, Magneti Marelli, Delphi, ATE czy Meyle, przygotował na listopad 32 szkolenia techniczne, 8 mobilnych oraz jedno biznesowe. Zalazły się wśród nich dwudniowe szkolenia techniczne poświęcone napędowi rozrządu oraz osprzętu, systemowi kontroli ciśnienia w oponach, technice hybrydowej, elektromechanice, elementom sterowania zaworami czy sieci transmisji danych. Podczas szkoleń z wykorzystaniem Show Car-u, które w listopadzie odbędą się w Chełmie, Inter Cars we współpracy z takimi firmami jak Contitech, Denso, Elring czy Hengst, zajmie się między innymi tematyką związaną z układem klimatyzacji, budową i regulacją elementów układu rozrządu, zagadnieniami dotyczącymi filtrów w pojazdach silnikowych czy diagnostyce i wymianie koła dwumasowego.
Szczegółowy wykaz listopadowych szkoleń dla rynku osobowego znajduje się tutaj, a zapisywać można się nie tutaj.

Szkolenia ciężarowe 

Rynek samochodów ciężarowych w ostatnich latach znacznie się przeobraża, co w dużej mierze wynika z nowych przepisów wprowadzanych przez Unię Europejską. Inter Cars, podążając za tymi zmianami, proponuje więc szkolenia, które pozwalają pracownikom serwisów ciężarowych być cały czas bieżąco.
Na najbliższe tygodnie największy polski dystrybutor części, wspólnie z takimi firmami jak Nissens, febi, Betis czy MEI, proponuje między innymi zajęcia dotyczące diagnostyki i montażu sprężarek klimatyzacji, zagadnień związanych z automatycznymi skrzyniami biegów, korzystania z oscyloskopu czy serwisowania zacisków hamulcowych. Na menadżerów czekają natomiast szkolenia poświęcone zarządzaniu serwisem samochodowym, tym razem w aspekcie prawnymi i dokumentacyjnym. Mobilne szkolenia ShowTruck pojawią się tym razem w Częstochowie.

Szczegółowy wykaz listopadowych szkoleń dla rynku ciężarowego znajduje się tutaj, a zapisywać można się nie tutaj.

Zostaw Komentarz