Loteria na 10-lecie Delphi Team Club

31 mar 2020

Program lojalnościowy dla warsztatów i sklepów Delphi Team Club obchodzi w tym roku 10-lecie istnienia. Z tej okazji firma planuje szereg inicjatyw, w tym specjalne promocje i utworzenie strefy VIP, zaś z początkiem kwietnia uruchomiła loterię z dużą liczbą nagród.

Każdy uczestnik Delphi Team Club, który przystąpi do najnowszej loterii otrzyma nagrodę gwarantowaną. Punkty zbierane w programie DTC za zakup produktów Delphi Technologies będą przeliczane na szanse – każde 100 punktów to jedna szansa w losowaniu. W każdym losowaniu brać będą udział szanse zebrane w poprzednim miesiącu. W każdym miesiącu szanse zbierane są od nowa (nie sumują się z poprzednimi miesiącami).

10-lecie istnienia programu lojalnościowego Delphi Team Club to dla nas wyjątkowe wydarzenie. Jest to najdłużej istniejący program na rynku części zamiennych, który wyznaczył standard w akacjach mających na celu zdobycie lojalności klienta. Przez ostatnią dekadę razem z warsztatami wspólnie rozwijaliśmy biznes, bazując na współpracy, wiedzy i technologiach najwyższej jakości. Inicjatywy organizowane dla uczestników Delphi Team Club cieszyły się dużym zainteresowaniem i dzisiaj mamy ponad 10 tysięcy zadowolonych klubowiczów. Zachęcamy warsztaty i sklepy do wspólnego celebrowania 10-lecia Delphi Team Club i do aktywnego uczestnictwa zarówno w promocjach, jak również w loterii, w której do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród – mówi Sławomir Weleziński, dyrektor Regionalny Europa Wschodnia Delphi Technologies Aftermarket.

Wśród nagród znalazł się m.in. 55-calowy telewizor Samsung, sportowy zegarek Garmin, hulajnoga Xiaomi, kamera sportowa SJCAM, konsola Microsoft Xbox One S 1TB.

 

 

 

 

Loteria dla uczestników DTC potrwa do października 2020 roku. W jej trakcie odbędzie się 6 losowań: pierwsze – 29 maja, ostatnie – 28 października.

Więcej informacji na temat Delphi Team Club  i loterii można uzyskać na stronie: https://www.delphi-teamclub.pl

 

Zostaw Komentarz