Magazyn MAHLE MPULSE teraz jako aplikacja

01 wrz 2023

Tworzony przez MAHLE Aftermarket magazyn dla klientów i mechaników  MPULSE zmienia swą formę i przybiera postać aplikacji na smartfony.

Aplikacja MAHLE MPULSE dostępna bezpłatnie na App Store i Google Play Store to w istocie kanał cyfrowy, który łączy wszystkie oferty usług i informacje w jednym miejscu. Głównymi tematami są nowe produkty oraz innowacje i ekscytujące historie związane ze sportami motorowymi, zaś dzięki integracji portalu szkoleniowego MAHLE i komunikatora technicznego wsparcie w codziennej pracy warsztatu jest dostępne za jednym kliknięciem.

– Smartfon jest zawsze z nami. Dlatego teraz oferujemy nasz magazyn dla klientów MPULSE jako przyjazną dla użytkownika aplikację – mówi Philipp Grosse Kleimann, członek zarządu MAHLE kierujący działem rynku wtórnego. – Jako partner niezależnych warsztatów korzystamy z aplikacji, aby zapewnić mechanikom przydatne informacje, usługi i szkolenia w jednym miejscu i w najwygodniejszy sposób.

Tworzony przez MAHLE Aftermarket dla warsztatów i mechaników hobbystów magazyn IMPULSE działa od 2017 roku. Po przeniesieniu go na stronę internetową, MAHLE Aftermarket robi teraz kolejny krok. Dzięki aplikacji czytelnicy będą mieli jeszcze łatwiejszy dostęp do wiadomości branżowych, programów szkoleniowych, porad i wskazówek dotyczących konserwacji i napraw wszelkiego rodzaju pojazdów oraz do sklepu dla fanów.

Aplikacja oferuje wszystkie funkcje magazynu online, takie jak wyszukiwanie, tłumaczenie, filtry tematyczne. Ponadto użytkownicy mogą zapisywać istotne artykuły i informacje korzystając z osobistej listy obserwowanych tekstów i wywoływać je w dowolnym momencie. Aplikacja pozwala także udostępniać artykuły współpracownikom i znajomym.

Zostaw Komentarz