MaXgear już 15 lat na rynku

27 wrz 2021

Mija właśnie 15 lat od momentu, gdy firma Auto Partner powołała do życia własną markę części zamiennych. Jej nazwę, MaXgear, wyłoniono w wewnętrznym konkursie, specjalnie w tym celu przeprowadzonym wśród pracowników firmy.

Początki stworzonej w 2006 roku przez firmę Auto Partner marki własnej Maxgear były dosyć skromne. Zaczęło się bowiem od sygnowanych nią pomp wspomagania. Jednak już po kilku miesiącach dołączyły do nich elektryczne pompy paliwa, cewki zapłonowe oraz sprzęgła wiskotyczne. W następnych latach oferta była intensywnie rozbudowywana i dziś liczy sobie ponad 35 tysięcy referencji. Obejmuje przy tym nie tylko części zamienne, ale też akcesoria oraz produkty chemii samochodowej i warsztatowej.

Od 2014 roku MaXgear jest obecny nie tylko na rynku krajowym, ale także poza naszymi granicami. Od samego początku był mocną marką w Czechach, stopniowo zdobywał uznanie na rynkach wschodnich, a także w Niemczech czy Austrii. Aktualnie części MaXgear dostępne są w ponad 20 krajach.

O sukcesie marki MaXgear, zdaniem przedstawicieli firmy Auto Partner, zadecydowała szeroka i nieustannie rozwijana oferta, bardzo dobry stosunek jakości do ceny, a przede wszystkim jakość, która gwarantuje nie tylko wysoki poziom bezpieczeństwa, ale również daje pewność długiej eksploatacji i niezawodności.

 

 

Zostaw Komentarz