MaXgear z Ferrari w Frankfurcie

29 wrz 2022

Dla firmy Auto Partner tegoroczne targi Automechanika były szczególnym wydarzeniem, ponieważ pierwszy raz we Frankfurcie zameldowały się dwa jej zespoły. Pierwszy, standardowo zaangażowany był w spotkania biznesowe z obecnymi kontrahentami oraz poszukiwaniem okazji na poszerzenie oferty. Drugi stworzył natomiast stoisko „MaXgear powered by Auto Partner”.

Stoisko „MaXgear powered by Auto Partner” o powierzchni około 90 m2 zbudowane zostało w hali 3.0, a więc jednej z najczęściej odwiedzanych, w bezpośrednim sąsiedztwie stanowisk marek takich jak Brembo, TecAlliance czy Global One. Jego motywem przewodnim była oczywiście marka MaXgear i kolor czerwony. Na każdej ścianie umieszczone zostały ekrany, które wyświetlały filmy korporacyjne spółki Auto Partner, produkty z jej oferty oraz nowości w rozwiązaniach e-commerce. Po obu stronach zlokalizowano stoliki, przy których zespół Auto Partner mógł przyjmować gości, zaś po środku stało prawie 640-konne czerwone Ferrari 599 GTB Fiorano – bohater projektu „Ferrari w cenie Skody” Patryka Mikiciuka. Nie często spotykany na ulicach miast samochód działał jak magnez na odwiedzających. Wielu gości, którzy nie kojarzyli firmy Auto Partner jako dystrybutora części działającego w ich krajach ani marki MaXgear, zatrzymywało się, by zrobić sobie zdjęcie przy aucie, po czym od słowa do słowa umawiali się na spotkania, podczas których rozmawiali już bezpośrednio na temat potencjalnej współpracy.

Pierwotnie na stoisku miała pojawić się rajdówka Łukasza Byśkiniewicza – Hyundai i20 R5 – jednak dzień przed targami doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku na jednym z odcinków specjalnych Rajdu Śląska. Na szczęście załoga wyszła z tego cało, czego niestety nie można powiedzieć o samochodzie, który wyglądał dosłownie jak kupka wyrzuconych na jezdnię części.

Wniosek na przyszłe lata może być tylko jeden – Auto Partner z pewnością zagości na następnych targach we Frankfurcie z jeszcze większym stoiskiem, jeszcze szerszą ofertą produktową oraz jeszcze nowszymi rozwiązaniami e-commerce.

 

 

Zostaw Komentarz