Megatex Auto wyłącznym dystrybutorem akumulatorów ROMBAT w Polsce

Tekst sponsorowany 25 paź 2022

Dobre wieści płyną ze świata akumulatorów. Firma Megatex Auto została wyłącznym dystrybutorem asortymentu firmy ROMBAT w Polsce. ROMBAT jest rumuńskim producentem akumulatorów, który swoje produkty dostarcza zarówno na pierwszy montaż, jak i rynek wtórny.

Firma ROMBAT, która dostarcza swoje akumulatory na pierwsze wyposażenie do pojazdów marek Nissan, Renault, Peugeot oraz Dacia, ma swoją siedzibę w miejscowości Bistrita i jest obecnie największym producentem akumulatorów samochodowych w Rumunii. Przedsiębiorstwo powstało w 1980 roku, natomiast krajowym liderem jest od 1997 roku. Pozycja, jaką utrzymuje od ćwierćwiecza to wynik inwestycji, zadowolenia klientów i ciągłego doskonalenia środowiska pracy. Potwierdzeniem tego jest inwestowanie w zmniejszanie wpływu na środowisko naturalne poprzez ciągłe doskonalenie akumulatorów i poprawę usług ich recyklingu, co z kolei przekłada się na mniejszą eksploatację zasobów naturalnych.

ROMBAT eksportuje akumulatory do ponad 40 krajów na 4 kontynentach m.in.: Polski, Belgii, Bułgarii, Cypru, Francji, Niemiec, Grecji, Włoch, Macedonii Północnej, Wielkiej Brytanii, Mołdawii, Serbii, Hiszpanii, Turcji, Ukrainy, Węgier, USA, Kanady, Madagaskaru, RPA czy Algierii. Tym samym ROMBAT jest częścią życia milionów ludzi na całym świecie.

Megatex Auto, czyli firma która została wyłącznym dystrybutorem asortymentu firmy ROMBAT w Polsce, jest także wyłącznym dystrybutorem producenta akumulatorów Megatex, którego nowoczesne fabryki zlokalizowane w Zachodniej Ukrainie osiągają wydajność na poziomie 6 milionów sztuk rocznie. Istotę działalności Megatex Auto stanowi dystrybucja akumulatorów w Polsce, jak również w całej Europie Wschodniej. Sprzedawane przez firmę akumulatory cechuje najwyższa jakość, o której świadczą nie tylko liczne certyfikaty, potwierdzające zgodność z międzynarodowymi normami produkcyjnymi, ale również stale powiększające się grono zadowolonych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Megatex Auto przedstawioną na naszej stronie internetowej. Specyfikacja techniczna poszczególnych rodzin akumulatorów znajduje się w opisie odpowiedniej oferty.

Zostaw Komentarz