Ekologicznie i bezpiecznie

06 maj 2014

Bio-CircleFirma MEWA od wielu lat oferuje w systemie full-service (dostawa-odbiór-pranie-wymiana) czyściwa tekstylne do rożnych zastosowań. Uzupełnieniem tego systemu jest ekologiczne urządzenie do czyszczenia części MEWA BIO-CIRCLE.

Myjka MEWA BIO-CIRCLE umożliwia efektywne, a zarazem ekologiczne czyszczenie części maszyn i urządzeń, nie stwarzając przy tym zagrożenia dla zdrowia użytkowników, bowiem stosowany do czyszczenia płyn nie zawiera rozpuszczalników i lotnych związków organicznych. Tłuszcze, oleje, sole i pył ulegają rozkładowi biologicznemu dzięki znajdującym się w płynie mikroorganizmom. MEWA BIO-CIRCLE spełnia wszelkie formalne wymagania i przepisy dotyczące urządzeń tego typu, co stanowi gwarancję, że obsługa jest bezpieczna.

Bio-Circle MiniDwie wersje

Urządzenie oferowane jest w dwóch odmianach – mini i maxi. Wersja mini jest łatwiejsza do przemieszczania. Dzięki zintegrowanej podstawie na kółkach może być przetaczana w dowolne miejsce. Dysponuje powierzchnią roboczą o wymiarach (szerokość x głębokość) 610×500 mm.

Wersja maxi opracowana została jako stacjonarne urządzenie ze stołem roboczym. Charakteryzuje się ona większą wydajnością oraz nośnością wynosząca do 220 kg. Stół roboczy o wymiarach (szerokość x głębokość): 880×580 mm umożliwia mycie również dużych części, które mogą być efektywnie czyszczone przy zastosowaniu długiego, giętkiego przewodu, zaopatrzonego na końcu w odpowiedni pędzel.

 Zawsze gotowe

Urządzenie MEWA BIO-CIRCLE ma wiele zalet w porównaniu do tradycyjnych myjek stosowanych w zakładach i warsztatach. Przede wszystkim pozwala idealnie oczyścić części, gwarantuje użytkownikowi bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu płynu nie zawierającego rozpuszczalników, a zarazem jest ekologiczne i wygodne w obsłudze. Pozostaje też zawsze gotowe do użycia dzięki oferowanej przez firmę MEWA usłudze full-service. MEWA dba o to, aby filtry były wymieniane na czas, płyn czyszczący był uzupełniany, a zużyte części eksploatacyjne zastępowane nowymi.

W ustalonych odstępach czasowych pracownik firmy MEWA dokonuje pełnego przeglądu urządzenia, dbając, by było ono sprawne i wydajne. Pozwala to zredukować nakład pracy związany z utrzymaniem urządzenia w dobrym stanie i umożliwia jego optymalne użytkowanie.

1 comments
  1. Witam interesuje mnie wasz produkt mewa mini w związku z tym mam pytanie. Jaki jest koszt zakupu takiej myjki a jaki jest koszt dzierżawy

Zostaw Komentarz