MEWA Performance – dwukolorowa odzież robocza

22 paź 2018

Odzież robocza należy do podstawowego wyposażenia każdego pracownika. Powinna być trwała i funkcjonalna, ale przy tym także wygodna w noszeniu. Wedle zapewnień firmy MEWA, taka jest właśnie odzież z kolekcji MEWA Performance.

Dwukolorowe ubrania robocze z serii MEWA Performance, które można dostosować do potrzeb i czynności wykonywanych przez pracownika, oferowane są w siedmiu kombinacjach kolorystycznych. Są to kurtki, kamizelki, spodnie robocze i spodnie ogrodniczki, a także lekkie ubrania na okres letni.

Wszystkie modele wzmacniane są w dużej części specjalną, wytrzymałą tkaniną poliamidową Cordura – szczególnie w miejscach, które narażone są na działanie czynników mechanicznych. Jeśli zachodzi taka potrzeba, to w specjalnych kieszeniach na kolanach spodni, umieścić można nakolanniki, ułatwiające wykonywanie prac prowadzonych na podłodze.

Ubrania wyposażone są w wiele kieszeni, w których można bezpiecznie nosić narzędzia lub inne przedmioty wykorzystywane w trakcie pracy. Mają również paski odblaskowe, co poprawia bezpieczeństwo, bowiem pracownik mający na sobie takie ubranie robocze jest lepiej widoczny o zmroku lub przy kiepskiej pogodzie.

Dodatkowo ubrania robocze mogą być na życzenie klienta zaopatrzone w firmowe logo. Ułatwia to identyfikację pracowników oraz tworzy jednolity wizerunek firmy.

Odzież roboczą można wynająć w firmie MEWA w ramach pełnej usługi. Oznacza to, iż pracownicy otrzymują wybraną odzież do noszenia, następnie zabrudzone ubrania odbierane są w ustalonych odstępach czasowych i jednocześnie dostarczane są uprane, gotowe do noszenia. Tym samym pracownicy cały czas dysponują czystymi ubraniami roboczymi. Brudna odzież jest prana ekologicznie w zakładach firmy MEWA, a jeśli trzeba, to dokonywane są też drobne naprawy. W ten sposób klient oszczędza na czasie i nakładach, jakie związane są z utrzymaniem odzieży roboczej w odpowiednim stanie.

 

Zostaw Komentarz