MEYLExperience, czyli wirtualne stoisko targowe

14 wrz 2020

Chociaż targi Automechanika we Frankfurcie w tym roku zostały odwołane z powodu pandemii, to jednak firmy próbują zaprezentować to, co przygotowały z myślą o tej imprezie. Przykładem może być firma MEYLE, która stworzyła wirtualne stoisko targowe.

Mimo koronawirusa i odwołania Automechaniki nie chcieliśmy rezygnować z osobistego kontaktu z klientami i partnerami. Ostatnie miesiące dowiodły, że współpraca i wymiana świetnie funkcjonują na płaszczyźnie cyfrowej. Idąc za ciosem, utworzyliśmy MEYLExperience, wirtualne stoisko targowe, pomagające nam przekonać klientów i partnerów o wyższości naszych części i rozwiązań – mówi André Sobottka, członek zarządu MEYLE odpowiedzialny za sprzedaż, marketing i komunikację.

Klienci i partnerzy mogą na zaproszenie osoby odpowiedzialnej za kontakt z MEYLE umówić się na indywidualny termin i poznać aktualną ofertę MEYLE oraz osobiście porozmawiać z ekspertami firmy. Dzięki rozwiązaniu zbudowanemu z zastosowaniem platformy Microsoft Teams oraz specjalnie opracowanemu narzędziu do zarządzania zaproszeniami i gośćmi, można realistycznie przeżyć wizytę na targach w świecie cyfrowym.

Inauguracja MEYLExperience odbyła się 8 września, czyli tego dnia, na który pierwotnie zaplanowane było rozpoczęcie targów Automechanika 2020, a zakończenie akcji jest przewidziane na koniec października.

– Już inauguracyjny tydzień MEYLExperience okazał się wielkim sukcesem. Oprowadziliśmy wielu klientów i partnerów po naszym wirtualnym stoisku targowym i odbyliśmy mnóstwo interesujących rozmów. Niezmiernie cieszymy się z tak dobrego przyjęcia MEYLExperience i tego, że będziemy mogli kontynuować cyfrową wymianę informacji z klientami i partnerami w następnych tygodniach – tak André Sobottka podsumował pierwszy tydzień funkcjonowania MEYLExperience.

Na wirtualnym stoisku firma zaprezentowała trzy linie produktowe ze swej oferty: MEYLE-ORIGINAL, MEYLE-PD i MEYLE-HD. Hamburski producent oferuje ponad 24 000 części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. MEYLE oferuje też ekonomiczne zestawy MEYLE, które ułatwiają montaż tych elementów.

 

Zostaw Komentarz