Międzynarodowy cykl ProfiAuto Racing Cup 2021 zakończony

11 paź 2021

 

Ponad 400 pracowników ProfiAuto Serwisów wzięło udział w IV edycji ProfiAuto Racing Cup – cyklu zawodów wyścigowych i szkoleń dla przedstawicieli sieci. Finał tegorocznych zmagań odbył się na początku października na torze Silver w Szczecinie.

 

Podczas dwudniowych spotkań ProfiAuto Racing Cup przedstawiciele warsztatów z Polski, Czech i Słowacji mają okazję poznać najnowsze trendy w branży, wymienić się doświadczeniami oraz zintegrować w ramach sieci. Tegoroczne wydarzenia, odbywające się na 12 torach w Polsce i za granicą od czerwca do października wyłoniły zwycięzcę Kartingowych Mistrzostw ProfiAuto Serwis. W części szkoleniowej głównymi tematami były m.in. kwestie obecnej sytuacji na rynku warsztatowym, efektywnego prowadzenia serwisu i profesjonalnej obsługi klienta. Jak podkreślają organizatorzy, każdego roku ta seria spotkań cieszy się dużym powodzeniem wśród członków sieci, którzy doceniają zarówno jej merytoryczne, jak i rozrywkowe elementy.

Trudno przecenić bezpośrednią wymianę doświadczeń oraz uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach. Taką okazję daje właśnie cykl ProfiAuto Racing Cup, który od kilku lat organizujemy. Takie wydarzenia są bardzo potrzebne. O sile sieci stanowi bowiem nie tylko wiedza i profesjonalizm mechaników, ale też dobra atmosfera pracy i umiejętność funkcjonowania w zespole. Właśnie tak to wygląda to w zespołach wyścigowych, których namiastkę tworzymy podczas naszego cyklu – mówi Mariusz Maksym, koordynator sieci ProfiAuto.

Zwycięzcą tegorocznej edycji ProfiAuto Racing Cup został przedstawiciel ProfiAuto Serwisu Cartec ze Świdnicy (Partner Auto Centrum Matusiewicz), a miejsca drugie i trzecie zajęli odpowiednio ProfiAuto Serwis Maciej Lorens (Partner Auto Expert Dzierżoniów) oraz ProfiAuto Serwis Epo-Trans Ewa Ozimek (Partner Data-Auto).

Sponsorami ProfiAuto Racing Cup 2021 były firmy Brembo i MANN-FILTER, które ufundowały nagrody w postaci zegarków Ferrari oraz okularów VR Oculus Quest 2.

 

 

 

 

Zostaw Komentarz