Milwaukee wyrusza w trasę Garage Tour 2024. Co zaoferują warsztaom?

28 mar 2024

Przez najbliższe dwa miesiące drużyna specjalistów marki Milwaukee będzie odwiedzała warsztaty samochodowe w naszym kraju. W ramach Milwaukee Garage Tour 2024 prezentowane będą najnowsze rozwiązania przeznaczone dla specjalistów branży automotive.

Milwaukee, dostawca narzędzi akumulatorowych wykorzystywanych w warsztatach samochodowych, oświetlenia, akcesoriów, narzędzi ręcznych, rozwiązań do przechowywania i środków ochrony indywidualnej, w tym roku organizuje unikalne wydarzenie dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej. Milwaukee Garage Tour trwać będzie na przestrzeni kwietnia i maja. W ramach kampanii eksperci Milwaukee odwiedzą warsztaty, aby zademonstrować szeroką gamę rozwiązań motoryzacyjnych marki. Wydarzenie stanowi wyjątkową okazję dla właścicieli warsztatów i mechaników do nawiązania kontaktu z ekspertami z branży, poznania nowych rozwiązań i uzyskania wiedzy na temat optymalizacji ich działania. Kampania rozpoczyna się w przełomowym dla Milwaukee roku, ponieważ w 2024 r. przypada 100-lecie marki.

Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się na wizytę w garażu w ramach kampanii Garage Tour, odwiedź stronę https://pl.milwaukeetool.eu/competitions/garage-tour-pl/

Zostaw Komentarz