Mistrzowskie Spotkanie sieci Q Service Castrol

20 sty 2020

Sieć Q Service Castrol rozpoczęła rok spotkaniem, podczas którego podsumowano dotychczasowe działania, ogłoszono nowe plany, a także zaprezentowano nowych partnerów.

Podczas spotkania z przedstawicielami warsztatów należących do sieci Q Service Castrol przedstawiono to co udało się osiągnąć w mijającym roku, a także ogłoszone zostały plany na rok 2020.

– W Inter Cars zawsze mówimy o partnerstwie i tak też chcemy was traktować. To wy jesteście najbliżej klienta, znacie jego potrzeby i potraficie pomóc w rozwiązywaniu jego problemów. Dlatego ten projekt jest dla nas taki ważny i właśnie dlatego chcemy rozwijać go jeszcze mocniej – przywitał gości Maciej Oleksowicz, prezes zarządu Inter Cars. Następnie przedstawiciele Inter Cars i marki Castrol mówili o rozwoju sieci, nowej ofercie produktowej, a także prezentowali dotychczasowe osiągnięcia, zarówno na płaszczyźnie biznesowej, jak również dotyczące działań wizerunkowych sieci.

Na koniec 2019 roku w Polsce było 200 serwisów zrzeszonych pod logiem Q Service Castrol. Nie zwalniamy jednak tempa i chcemy, aby nasza sieć była nie tylko najbardziej rozpoznawalną, ale i największą organizacją tego typu. Dlatego nasz cel na rok 2020 to 400 serwisów – zapowiedział Wojciech Twaróg, członek zarządu Inter Cars.

– Za nami intensywny rok, w którym wspólnie z Inter Cars rozwijaliśmy koncept sieci Q Service Castrol. Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem. Dynamicznie powiększamy ofertę i chcemy, aby warsztaty zrzeszone w naszej organizacji rosły razem z nami. Pozyskanie nowych partnerów jest bardzo pomocne i wierzę, że już niedługo będziemy największą siecią serwisową w Polsce, a być może i w Europie – dodał Leszek Radzikowski, dyrektor ds. dystrybucji Castrol w Polsce.

Podczas spotkania po raz pierwszy powołano radę sieci, w skład której weszło pięciu przedstawicieli. Rada została wybrana na roczną kadencję. Jej przedstawiciele będą mieli bezpośredni wpływ na funkcjonowanie całej organizacji, będąc głosem zrzeszonych warsztatów.

– Wspólnie z innymi przedstawicielami serwisów chcemy być obecni w życiu marki Q Service Castrol. Zależy nam na tym, aby wspólnie z osobami odpowiedzialnymi za rozwój organizacji wyznaczać kierunki rozwoju tego projektu. Cieszę się, że jesteśmy traktowani na zasadach partnerskich i nasz głos jest ważny – stwierdził Łukasz Błachowicz, właściciel serwisu carus.pl.

Udana kampania reklamowa

– Zależy na tym, aby sieć Q Service Castrol była jak najlepiej postrzegana wśród klientów naszych serwisów. Dzięki audytowi i jasnym procedurom możemy utrzymać wysoki standard obsługi kierowców, co bezpośrednio przekłada się na ich satysfakcję. Z kolei za pośrednictwem kampanii „Asy Serwisowe” pomagamy warsztatom dotrzeć do nowych klientów. Marka Q Service Castrol jest już obecna w świadomości konsumentów, a my zrobimy wszystko aby ten pozytywny wizerunek utrwalać – powiedziała Marta Ciesielska, kierowniczka działu Sieci Serwisowych Inter Cars.

Twarzami akcji „Asy Serwisowe” są dwaj znakomici siatkarze – Zbigniew Bartman i Piotr Gruszka. Obaj przyczynili się do wielkich sukcesów narodowej reprezentacji. Obecnie związani są z drużyną Asseco Resovii Rzeszów. Zbigniew Bartman występuje tam na pozycji przyjmującego, zaś Piotr Gruszka jest jej trenerem. Obaj zawodnicy byli obecni podczas spotkania, podobnie jak ambasador Inter Cars, Bartosz Ostałowski, jedyny profesjonalny kierowca na świecie, który prowadzi bez rąk. Wszyscy sportowcy wzięli udział w sesji pytań.

Nowi partnerzy

Sieć Q Service Castrol zyskała dwóch silnych partnerów. Są to liderzy rynku i jedni z najważniejszych dostawców firmy Inter Cars – firmy Continental i ZF Aftermarket. Firma Continental będzie partnerem sieci w zakresie ogumienia. Jej produkty będą dostępne dla klientów warsztatów na każdym poziomie cenowym za sprawą trzech marek – Continental, Barum i Semperit. Co ważne, dystrybucja marki Semperit poza Inter Cars dostępna będzie przebiegać tylko w kanale Car Dealer. Z kolei ZF Aftermarket odpowiedzialny będzie za dostarczenie fachowej wiedzy, dotyczącej nowych technologii i części zamiennych wykorzystywanych w serwisie samochodów.

Bardzo cieszymy się, że koncept sieci Q Service Castrol rozwija się w tak dynamicznym tempie. Zrzeszenie 200 serwisów w jeden rok robi ogromne wrażenie. Jesteśmy ogromnie zadowoleni, że teraz możemy uczestniczyć w życiu tej organizacji jako jej partner – powiedział Dariusz Wójcik, general manager Continental.

W tym roku Inter Cars obchodzi jubileusz 30-lecia. Oznacza to, że nasza współpraca trwa już trzy dekady. Cieszymy się, że możemy być obecni w życiu tak ważnego partnera i przekazywać nasze kompetencje. Dołączenie do projektu Q Service Castrol jest potwierdzeniem naszych doskonałych relacji. Wierzę, że dzięki obecności w tym przedsięwzięciu, będziemy jeszcze bliżej warsztatów – podsumował Tomasz Mierzejewski, key account manager ZF Aftermarket.

 

 

Zostaw Komentarz