Mobil 1 do każdego silnika

15 sty 2015

mobil 1Gama olejów Mobil 1 została tak opracowana, że znaleźć w niej można odpowiedni olej silnikowy do każdego praktycznie samochodu.

Czterdzieści lat temu na rynek wprowadzony został Mobil 1, pierwszy na świecie w syntetyczny olej silnikowy. Dziś oleje Mobil 1 dostępne są na całym świecie i spełniają z nadwyżką najnowsze światowe standardy branży olejów silnikowych i producentów samochodowych. Na przykład charakterystyki odpowiednich klas olejów Mobil 1 przewyższają europejskie normy ACEA i API Service SM / CF, jak również odpowiadają rygorystycznym standardom OEM oraz są oficjalnie dopuszczone przez producentów samochodów. I tak na przykład – Mobil 1™ 0W-40 dysponuje aprobatą marki Mercedes Benz dotyczącą wymagającej specyfikacji 229.5.

A oto 7 wspaniałych, czyli pełna gama olejów Mobil 1, znajdująca zastosowanie we wszystkich samochodach.

Mobil 1 New Life™ 0W-40
Mobil 1 New Life 0W-40
przeznaczony jest do stosowania w silnikach o najnowocześniejszej konstrukcji, ale nadaje się również doskonale do starszych, dobrze utrzymanych pojazdów, pozwalając w każdym przypadku uzyskać najlepsze osiągi, niezależnie od pory roku.
Czytaj więcej


Mobil 1™ ESP 0W-40
Mobil 1™ ESP 0W-40
opracowany został z myślą o zapewnieniu silnikowi wyjątkowej czystości, ochrony przeciwzużyciowej i doskonałych osiągów. Olej ten wydłuża żywotność i utrzymuje efektywność systemów oczyszczania spalin zarówno w pojazdach z silnikami benzynowymi jak i Diesla. Mobil 1 ESP 0W-40 spełnia lub przekracza standardy określone przez wielu wiodących producentów samochodowych.
Czytaj więcej

Mobil 1™ Peak Life 5W-50
Mobil 1 Peak Life 5W-50
 to wypróbowany i sprawdzony w eksploatacji produkt przeznaczony do smarowania silników zarówno nowych jak i starszych typów samochodów. Zapewnia ogólną skuteczność działania we wszystkich warunkach eksploatacyjnych.
Czytaj więcejMobil 1™ ESP Formula 5W-30
Mobil 1™ ESP Formula 5W-30
to najwyższej jakości syntetyczny olej silnikowy o wyjątkowych właściwościach czyszczących, zapewniający ochronę przed zużyciem oraz doskonałą sprawność pracy. Mobil 1 ESP Formula 5W-30 pozwala wydłużyć okres eksploatacji między wymianami oleju i zapewnia wydajną pracę systemów redukcji emisji spalin zarówno w pojazdach z silnikami Diesla, jak i benzynowymi.
Czytaj więcej

Mobil 1™ Fuel Economy 0W-30
Mobil 1™ Fuel Economy 0W-30
 to do doskonale sprawdzony olej z gamy Mobil 1, który zapewnia nie tylko najlepszą ochronę współpracujących ze sobą elementów silnika, ale minimalizuje również opory, co przekłada się na oszczędność w zużyciu paliwa.
Czytaj więcej


Mobil 1™ Turbo Diesel 0W-40
Mobil 1™ Turbo Diesel 0W-40
 zapewnia nowoczesnym silnikom wysokoprężnym najwyższy poziom ochrony przeciwzużyciowej oraz pozwala utrzymać współpracujące elementy silnika w czystości. Znacznie przewyższa wymagania najnowszych specyfikacji jakościowych dyktowanych przez wiodących producentów samochodów. Z powodzeniem można go stosować we wszystkich modelach, a szczególnie w tych przypadkach, w których nie sprawdzają się konwencjonalne oleje.
Czytaj więcej

Mobil 1™ 0W-20 Advanced Fuel Economy
Mobil 1 0W-20 Advanced Fuel Economy
 to zaawansowany technologicznie olej, który zapewnia wyjątkowo skuteczną ochronę silnika i wysoką oszczędność paliwa. Produkt spełnia lub przekracza wymagania najnowszych norm branżowych oraz przewyższa konwencjonalne oleje pod względem osiąganych wyników. Olej Mobil 1 0W-20 Advanced Fuel Economy zalecany jest do zastosowań SAE 0W-20 i 5W-20.
Czytaj więcej

 

Zostaw Komentarz