Mobil 1 z pudełka

01 kwi 2019

Producent olejów silnikowych Mobil 1 wprowadza Mobil Boxx – nowy rodzaj opakowania dla olejów silnikowych Mobil 1 i Mobil Super, zapewniający warsztatom wiele korzyści: oszczędność miejsca, poprawę bezpieczeństwa oraz łatwość użytkowania i utylizacji.

Na czym polega koncepcja Mobil Boxx? Olej silnikowy jest przechowywany w wytrzymałym,20-litrowym worku plastikowym, umieszczonym w kartonowym opakowaniu. Jest nalewany za pomocą kranika montowanego na boku pudełka. Takie rozwiązanie zapewnia większą kontrolę nad dozowaniem oleju, ogranicza wycieki i podnosi bezpieczeństwo w warsztacie.

Zewnętrzne opakowanie jest wykonane z tektury falistej, która chroni worek i ułatwia magazynowanie, nawet znacznej liczby Mobil Boxx-ów w niedużych pomieszczeniach warsztatowych.

Produkt powstał w oparciu o opinie dystrybutorów i ponowną ocenę potrzeb klientów. Nowe opakowanie jest dobrym przykładem wprowadzania innowacji w branży olejowej – mówi Ewa Jeżewska z ExxonMobil. Dodać można, że Mobil Boxx jest znacznie łatwiejszy w utylizacji od pojemników tradycyjnych. Karton i worek foliowy można rozłożyć i przechowywać na płasko, co pomaga zarządzać zużytymi opakowaniami w warsztacie. Tak przygotowane odpady zajmują mniej miejsca i są łatwiejsze w transporcie.

 

 

Zostaw Komentarz