Moduł Allegro
do programu Firma2000

02 lut 2021

Sprzedaż online w ostatnich miesiącach znacznie przyspieszyła. Zareagowała na to firma ASCO tworząc specjalny moduł Allegro do swego systemu sprzedażowo-magazynowego wykorzystywanego przez wiele hurtowni i warsztatów motoryzacyjnych.

Błyskawicznie tempo w jakim rozwija się rynek e-commerce sprawiło, że firma ASCO tworząca oprogramowanie do obsługi sklepów i hurtowni motoryzacyjnych oraz warsztatów samochodowych poświęca temu segmentowi rynku coraz więcej uwagi i szybko reaguje na jego potrzeby. Przykładem może być tu specjalny moduł Allegro przygotowany do oferowanego przez ASCO programu Firma2000, jednego z najczęściej wybieranych systemów sprzedażowo-magazynowych w branży motoryzacyjnej.

Moduł ten powala na wystawianie ofert Allegro bezpośrednio z poziomu programu sprzedażowo-magazynowego. Funkcjonalność taka zapewnia znacznie większe możliwości niż sama integracja programu z bazą Allegro. Dodatkowo, moduł w połączeniu z katalogiem TecDoc tworzy potężne narzędzie do masowego wystawiania ofert w serwisie.

Zostaw Komentarz