Monroe rozszerza 5-letnią gwarancję

19 lis 2021

Monroe, uznany producent amortyzatorów do samochodów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych, wprowadził 5-letnią gwarancję na całą gamę tych części.

 

Dotychczas 5-letnią gwarancją objęte były tylko amortyzatory Monroe OESpectrum i Monroe Intelligent Suspension RideSense™. Od niedawna została ona rozszerzona na produkty Monroe Original, Monroe Adventure i Monroe Van-Magnum.

– Mechanicy na całym świecie doceniają najwyższą jakość wykonania i rozwiązania techniczne, które znajdziemy w każdym amortyzatorze czy kolumnie Monroe – powiedział Frédéric Schilling, Business Line Leader Shocks & Struts EMEA, DRiV, Tenneco. – Nasz nowy program gwarancyjny to śmiała deklaracja dla konsumentów, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo jazdy, nie ma lepszego wyboru niż zaufana marka, która stoi za każdym oferowanym produktem.

Warunki nowej, rozszerzonej gwarancji są takie same jak te oferowane do tej pory na amortyzatory Monroe OESpectrum i Monroe Intelligent Suspension RideSense. Jednym z kluczowych wymagań gwarancyjnych jest oczywiście montaż amortyzatorów i kolumn zawieszenia zgodnie z zaleceniami Monroe.Obejmuje to zawsze kompleksowe podejście do tematu, montaż obu amortyzatorów i/lub kolumn na tej samej osi a także jednoczesną wymianę zestawów montażowych i ochronnych. Dodatkowe informacje dotyczące gwarancji znajdują się na stronie www.monroe.com

– Przeprowadzenie kompletnej naprawy ma kluczowe znaczenie dla prawidłowej pracy i trwałości amortyzatorów – stwierdził Frédéric Schilling. – Wydłużając okres gwarancji na wszystkie produkty zamontowane zgodnie z najlepszymi praktykami warsztatowymi, pomagamy zapewnić klientom uzyskanie pełnych korzyści z produktu i pewność, że jego inwestycja się opłaciła.

Wspomnieć należy, że nowe opakowania jakie pojawiły się wraz z rozszerzeniem gwarancji zapewniają jednolity i atrakcyjny wygląd całej gamy amortyzatorów. Graficznie wyróżniono 5-letnią gwarancję i informację o tym, że produkty Monroe są wybierane nie tylko przez specjalistów zajmujących się naprawami pojazdów, ale także przez wielu producentów.

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz