Moto Legendy 2021

19 gru 2020

Dział Części do Motocykli firmy Inter Cars przygotował kalendarz na 2021, w którym główna role grają motocyklowe legendy.

 

Przygotowany przez Dział Części do Motocykli kalendarz na rok 2021 trafi jako upominek do współpracujących z firma Inter Cars hurtowników zajmujących się sprzedażą akcesoriów i części zamiennych do jednośladów. Tym razem pod hasłem „motocyklowe legendy” w publikacji znalazły się jednoślady, które niekoniecznie są znane dlatego, że stoją w najważniejszych muzeach, czy są częścią najwspanialszych kolekcji. Niektóre zostały do kalendarza wybrane, bo na miano legendy zasłużyły na rodzimym gruncie.

Nie wszystkie pokazane w kalendarzu motocykle uchodzą za najlepsze, najszybsze, czy najbardziej zaawansowane technicznie. Każdy natomiast miał to „coś”, co sprawia, że pozostają w pamięci lub ich legenda przekazywana jest kolejnym pokoleniom. Na karty kalendarza trafił m.in.: Sokół 1000, Junak, Indian, MV Agusta, czy Ural M63.

Podobnie jak ubiegłoroczny kalendarz, także i ten został wydany w języku polskim i angielskim. Ta druga wersja trafi do 16 zagranicznych spółek Inter Cars.

Zostaw Komentarz