Moto-Profil – kolejny awans

08 sty 2020

Moto-Profil zamknął rok 2019 awansem w kolejnym znaczącym rankingu biznesowym. Spółka zajęła 308. miejsce na „Liście 2000” przygotowanej przez redakcję „Rzeczpospolitej”, notując skok o 29 pozycji w porównaniu z zestawieniem sporządzonym rok temu.

„Lista 2000” to coroczne zestawienie prezentujące największe przedsiębiorstwa w kraju pod względem wygenerowanych przychodów. Spółka Moto-Profil została ponownie wyróżniona w rankingu m.in. z uwagi na wzrost wyników finansowych firmy.

– Awanse w rankingach odzwierciedlają kondycję Moto-Profilu. Koncentrujemy się stale na rozwoju biznesu naszego oraz naszych partnerów handlowych, z początkiem grudnia uruchomiliśmy kolejne centrum logistyczne, a marka ProfiAuto Serwis to największa sieć serwisowa w kraju. Podejmujemy nowe wyzwania i stawiamy również na sprawdzone projekty, dzięki czemu systematycznie powiększamy skalę działania – mówi Leszek Żurek, prezes zarządu Moto-Profil.

W 2019 roku spółka Moto-Profil została także m.in. laureatem prestiżowego wyróżnienia Digital Finance Award od Euler Hermes oraz umocniła swoją pozycję w zestawieniach: „1000 największych firm w Polsce” przygotowanym przez redakcję „Gazety Finansowej”, „Największe Polskie Firmy Prywatne 2019” według „Forbes”, „500 największych polskich przedsiębiorstw” autorstwa „Rzeczpospolitej” i „200 największych polskich firm” tygodnika „Wprost”.

 

Zostaw Komentarz