Moto-Profil wprowadza do oferty produkty Continental

31 sierpień 2021

Firma Moto-Profil wprowadza do swojej oferty produkty marki ContiTech. Poszerza tym samym szeroki wachlarz elementów do silników samochodów osobowych i użytkowych o komponenty jednego z największych światowych producentów części motoryzacyjnych – firmy Continental.

Koncern Continental AG to obecnie jeden z liderów w produkcji części motoryzacyjnych na pierwszy montaż oraz rynek wtórny, zatrudniający około 200 000 pracowników w ponad 50 krajach. Dział firmy – ContiTech, jest natomiast jednym z czołowych dostawców gumowych produktów technicznych oraz specjalistą w dziedzinie technologii tworzyw sztucznych. Od trzech dekad opracowuje i produkuje części funkcjonalne, komponenty i systemy dla branży motoryzacyjnej, budowy maszyn, górnictwa oraz wielu innych gałęzi przemysłu.

Dotychczas w katalogu części firmy Moto-Profil, właściciela marki ProfiAuto, znajdowało się ponad osiem i pół miliona części i akcesoriów motoryzacyjnych 650-ciu wiodących dostawców. Produkty ContiTech poszerzają ten asortyment o kolejne 3500 referencji. Od sierpnia 2021 r. w ofercie Moto-Profilu znajdują się następujące produkty marki ContiTech:

  • koła pasowe,
  • paski rozrządu,
  • paski klinowe i wielorowkowe,
  • pompy wody,
  • zestawy paska klinowego i wielorowkowego,
  • zestawy paska rozrządu,
  • zestawy paska rozrządu z pompą wody.

– Dzięki rozwinięciu współpracy z firmą Continental nasi partnerzy biznesowi zyskują możliwość montażu najwyższej jakości części jednego z liderów rynku aftermarket – uznanej firmy z ponad stuletnią historią. To kolejny krok w strategii rozwoju Moto-Profil, która zakłada poszerzanie katalogu każdego roku zarówno o komponenty globalnych dostawców, jak i naszej marki własnej – ProfiPower – mówi Adam Kapek, wiceprezes Moto-Profil.

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz