Motocyklowy kalendarz na 30-lecie Inter Cars

21 sty 2020

Dział Motocykli Inter Cars SA wydał na 2020 rok okolicznościowy kalendarz z okazji 30-lecia istnienia firmy. Okrągła rocznica była inspiracją do publikacji prezentującej „motocykle naszych marzeń” z lat 90. oraz początku nowego wieku.

Każda z maszyn przedstawionych w kalendarzu wydanym przez Dział Motocykli Inter Cars SA zapadła w pamięć motocyklistów, wywierając wielki wpływ na wyobraźnię dzisiejszych 40- i 50-latków. To motocykle wyjątkowe, przełomowe, zazwyczaj nieosiągalne dla zwykłych zjadaczy chleba.

Autorem ilustracji jest Radosław Rasztemborski, który prywatnie również jest motocyklistą. Artysta opracował je techniką digital painting. Na karty kalendarza trafiły następujące modele: Ducati Desmosedici RR, Suzuki GSX 1300 R Hayabusa, Yamaha V-Max 1200, Harley Davidson Fat Boy, Ducati 916, Honda Gold Wing 1500, Triumph Rocket III, Honda Africa Twin, Honda NR 750, Bimota Tesi 1D, Yamaha MT-01 i MZ ETZ 251.

Tłem dla każdego prezentowanego modelu jest element charakterystyczny motocykla lub przestrzeń, z którymi jednoznacznie się kojarzy. Dla Hondy NR 750 są to wyjątkowe owalne tłoki, dla Bimoty Tesi 1D jej futurystyczne przednie zawieszenie, a przy MZ ETZ 251 klimat zlotów motocyklowych lat 90. Kalendarz został wydany w formacie 480×680 mm, na grubym, lakierowanym papierze kredowym. Limitowany nakład dystrybuowany jest bezpośrednio do klientów rynku motocyklowego Inter Cars SA. Kalendarz został również wydany w wersji angielskojęzycznej, która trafiła do 11 spółek zagranicznych Inter Cars SA, rozwijających w swoich krajach sprzedaż części i akcesoriów motocyklowych.

Sprzedaż części i odzieży motocyklowej to przedsięwzięcie z powodzeniem realizowane przez Inter Cars od wielu lat. Wyspecjalizowany dział spółki, obsługujący rynek motocyklowy w Polsce, znajduje się w czołówce dystrybutorów części zamiennych i eksploatacyjnych do szeroko pojętych jednośladów, a także odzieży i akcesoriów motocyklowych. W ofercie części zamiennych, eksploatacyjnych oraz środków smarnych dostępne są wyroby ponad 50 marek z całego świata, a w sumie jest to ponad 100 000 unikalnych produktów. Na gamę produktów odzieżowych, dostępnych w dystrybucji hurtowej składają się wyroby 15 wyselekcjonowanych, producentów oraz popularnych marek własnych.

 

Zostaw Komentarz