Motopakiety z odroczonymi płatnościami  

22 sty 2021

Do rozpoczęcia sezonu motocyklowego pozostało jeszcze trochę czasu, niemniej nadszedł już moment, gdy Inter Car tradycyjnie rozpoczyna swą akcję promocyjną MOTOPAKIET. Jej głównym elementem jest oferta dla klientów rynku motocyklowego, którzy potrzebują solidnego zatowarowania, aby być gotowym na wzmożony ruch w warsztatach i sklepach.

W ramach akcji promocyjnej MOTOPAKIET 2021, firma Intercars oferuje nie tylko motocyklowe części zamienne, wyposażenie i akcesoria, ale również wydłużony termin płatności. To ważne, albowiem zapewnia czas, aby rozkręcić interes na początku sezonu. Dodać należy, że Inter Cars przygotował swą ofertę w kilku wariantach, od pakietu o wartości 2000 zł zaczynając, aż do pakietu w cenie 20 000 zł kończąc. Terminy płatności zostały wydłużone od 60, do nawet 150 dni od daty zakupu.

Oferta MOTOPAKIET obsługiwana jest przez opiekunów Rynku Motocyklowego Inter Cars, konsultantów w Centrum Kompetencji Motocyklowej, a także przez sprzedawców w filiach Inter Cars.

Wspomnieć również należy, że w ramach akcji MOTOPAKIET uruchomionych zostało kilka promocji towarzyszących, w których oferowane są atrakcyjne produkty w cenie 1 zł.

Zostaw Komentarz