Myjki Bosch

15 paź 2016

bosch-aqt-1Myjki wysokociśnieniowe AQT Bosch to produkt dla tych, którzy lubią jeździć czystym samochodem, a dość już mają częstego jeżdżenia do myjni czy też ręcznego szorowania. Myjki znajdą także wiele innych zastosowań. Można nimi umyć również kostkę brukową czy też elewację budynku.

bosch-aqt-3Wybór modelu myjki zależy przede wszystkim od tego, jak często i do jakich prac planuje się ją używać. Na tej podstawie wybiera się optymalną moc urządzenia. Wyższa moc przekłada się na wysokie ciśnienie wody, co znacznie ułatwia czyszczenie dużych i mocno zabrudzonych powierzchni. Myjki wysokociśnieniowe Bosch AQT oferują zakres mocy od 1300 W do 2100 W, co przekłada się na wartości natężenia przepływu wody: od 330 l/h do 450 l/h.

Największa i najmocniejsza myjka – Bosch AQT 45-14X umyje nie tylko auto, ale także kostkę brukową, elewację domu, drzwi garażowe, meble ogrodowe, taras czy ogrodzenie. Wydajny silnik o mocy 2100 W, specjalnie skonstruowane dysze, integrowany bęben na wąż i schowek na osprzęt, duże kółka i drążek teleskopowy – wszystko to sprawia, że urządzenie jest wydajne i wygodne w użyciu.

Do samego mycia auta znakomicie nadaje się model Bosch AQT 35-12 o mocy 1500 W z zestawem do mycia samochodów, w skład którego wchodzą: dysza wysokociśnieniowa do pracy ze środkiem myjącym (pianownica), dysza 90°, szczotka do mycia, wąż przedłużający 6 m, ściereczka z mikrofazy do myjek wysokociśnieniowych.

bosch-aqt-2Z podstawowym czyszczeniem poradzi sobie natomiast najmniejsza myjka Bosch AQT 33 -11 z zestawem do mycia samochodów.1 comments

Zostaw Komentarz