Myjki zaawansowane

10 maj 2017

Firma Bosch wprowadziła do oferty myjek ciśnieniowych dwa nowe modele: AdvancedAquatak 150 i AdvancedAquatak 160. Wyposażone są one w czterocylindrową pompę, która zapewnia wysoką wydajność i większą wytrzymałość urządzenia.

Wśród myjek marki Bosch dostępne są urządzenia różnych klas, przeznaczone do różnych zadań. Linia zielona obejmuje modele do podstawowych prac wokół domu. Do bardziej specjalistycznych zastosowań nadają się myjki klasy Advanced. Do niej właśnie zaliczają się nowe urządzenia: AdvancedAquatak 150 i AdvancedAquatak 160.

Obydwa modele zostały wyposażone w czterocylindrową pompę o zwiększonej wydajności. Oferuje ona wyższą moc, a równocześnie ma bardziej kompaktową konstrukcję niż konwencjonalna pompa trzycylindrowa. Dzięki temu urządzenia są nie tylko bardziej wydajne, ale też bardziej ergonomiczne. Nowe myjki są lżejsze od starszych modeli, co ułatwia ich przenoszenie i transport.

Dzięki wysokiemu ciśnieniu pompy osiągają wydajność dochodzącą (w zależności od modelu) do 480 lub 580 litrów wody na godzinę. Myjki można więc stosować do szybkiego i efektywnego czyszczenia dużych i silnie zabrudzonych powierzchni.

Wyposażenie standardowe obejmuje dwie lance i trzy różne dysze: regulowaną dyszę wachlarzową punktową i obrotową, dyszę wachlarzową z kątem natrysku 60 stopni w poziomie oraz dyszę wysokociśnieniową do środka myjącego (pianownica) z funkcją dozowania. Model AdvancedAquatak 160 ma pistolet i lance z metalu, co zapewnia im wyjątkowo długą żywotność. Także wąż wysokociśnieniowy zbrojony jest stalowym oplotem, a dzięki temu odporny na uszkodzenia. Obydwa modele mają zintegrowany bęben, który umożliwia wygodne przechowywanie węża o długości 8 metrów.

 

Zostaw Komentarz