Na polski rynek wkracza nowa baza danych motoryzacyjnych

16 kwi 2024

Infopro Digital Automotive rozszerza działalność na Polskę. Na polski rynek wprowadzona zostanie baza danych przeznaczona dla warsztatów samochodowych.

Infopro Digital Automotive, oddział wiodącego dostawcy informacji B2B Infopro Digital, z dumą ogłasza swoją ekspansję na polski rynek wraz z uruchomieniem Atelio Data. Ta baza danych motoryzacyjnych zapewnia kompleksowe dane dotyczące napraw i obsługi okresowej wszystkich typów pojazdów, odpowiadając na duże zapotrzebowanie w Polsce na wysoką jakość danych technicznych, zwłaszcza biorąc pod uwagę, dominację rozwoju motoryzacyjnego rynku wtórnego w Europie Zachodniej. Ta premiera to znaczący kamień milowy w strategii ekspansji Infopro Digital Automotive w Europie Środkowo-Wschodniej, po sukcesie w Wielkiej Piątce (Wielka Brytania, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Francja), w której grupa już uzyskała silną pozycję.

Najważniejsze cechy Atelio Data:

  • Dostęp do ponad 500 000 rysunków technicznych i 500 000 schematów okablowania
  • Ponad 1 milion instrukcji obsługi okresowej i napraw
  • Objętych jest 58 różnych marek samochodów
  • Diagnostyka kierowana obsługuje ponad 5 milionów podzespołów
  • Ponad 1 milion danych o olejach i płynach
  • 98% pokrycia pojazdów w Polsce

Aby sprostać wyzwaniom rynku wtórnego w Polsce Atelio Data łączy rozwiązania informacji technicznej i wiedzę fachową Infopro Digital Automotive i HaynesPro, aby zapewnić warsztatom kompleksowy zbiór danych o niezwykle bogatej treści. Umożliwia to sprawne działanie w zakresie obsługi okresowej i napraw, zapewniając bezpieczeństwo pojazdów podczas jazdy. Bogata zawartość oprogramowania, łatwość nawigacji i design przyjazny dla urządzeń mobilnych sprawiają, że jest to niezbędne narzędzie mechaników.

Zostaw Komentarz