Nagrody za filtry

01 paź 2022

Spółka SF-Filter, będąca częścią szwajcarskiej firmy SF-Filter zajmującej się dystrybucją różnorodnych filtrów, w tym motoryzacyjnych, przypomina, iż zbliża się koniec programu lojalnościowego Profit 2.0, w którym do zdobycia jest wiele cennych nagród.

 

Z końcem października zakończy się trwający 8 miesięcy program lojalnościowy Profit 2.0 prowadzony przez spółkę SF-Filter. Pozostało więc już niewiele czasu, by złożyć zamówienie na dystrybuowane przez nią filtry i w ten sposób zwiększyć liczbę punktów zdobytych w ramach akcji promocyjnej. A warto zgromadzić ich jak najwięcej, ponieważ zależeć będzie od tego nagroda przysługująca każdemu z uczestników programu, który zbierze odpowiednia liczbę punktów.

Ze szczegółami programu Profit 2.0, którego zasady dają się streścić w słowach „Zrób zakupy, zbierz punkty, wybierz nagrodę – to takie proste!” można zapoznać się pod adresem https://www.sf-filter.store/profit/, tamże znajduje się lista nagród, wśród których są m.in. iPhone 13 256 GB, laptop Lenovo Yoga 7, Apple Watch serii 7, wiertarko-wkrętarka Bosch.

Zostaw Komentarz