Naprawa samochodu bez wychodzenia z domu z platformą Naprawmiauto.pl

25 mar 2020

Platforma internetowa Naprawmiauto.pl również postanowiła dołączyć do akcji #zostańwdomu i proponuje realizacje napraw samochodów online.

W związku z sytuacją pandemii koronawirusa w Polsce, Naprawmiauto.pl wychodzi naprzeciw wszystkim warsztatom samochodowym oraz klientom indywidualnym, którzy potrzebują naprawić swój samochód. Jest to możliwe bez wychodzenia z domu.

W obecnej sytuacji klienci boją się jeździć do mechanika ze względu na zwiększone ryzyko zarażenia koronawirusem, a coraz więcej warsztatów samochodowych zauważa zmniejszenie obrotów i coraz bardziej dotkliwy brak klientów. Naszą misją jest poszukiwanie najbardziej efektywnych dróg łączących bieżące potrzeby właścicieli samochodów ze sprawdzonymi warsztatami.

Naprawmiauto.pl jest portalem internetowym, gdzie warsztat samochodowy może ofertować zapytania o naprawę złożone przez klientów online. Takim sposobem warsztat otrzymuje pełne dane potrzebne do wyceny naprawy oraz zakupu części, jeżeli takowe są potrzebne, a także zmniejsza do minimum kontakt osobisty z klientem. Warsztat po otrzymaniu zapytania o naprawę od klienta może porozumiewać się z nim poprzez komunikator dostępny na stronie.

Portal zaprasza wszystkie warsztaty samochodowe oraz klientów indywidualnych do bezpłatnej rejestracji. Obecnie portal pobiera niewielką prowizję za wykonane zlecenia oraz opłaty abonamentowe, natomiast na okres 2 miesięcy platforma oferuje zarówno warsztatom jak i klientom indywidualnym darmowe korzystanie z portalu. Jeżeli pandemia koronawirusa będzie trwała dłużej, okres ten zostanie adekwatnie przedłużony.

Naprawmiauto.pl ma nadzieję, że w obecnej sytuacji epidemii w Polsce możemy wspierać się wzajemnie, tak aby wspólnymi siłami pokonać koronawirusa, tym samym zapewniając społeczeństwu „normalne” funkcjonowanie.

Artykuł sponsorowany

Zostaw Komentarz