Neolux wprowadza retrofity LED do reflektorów

14 cze 2021

Należąca do OSRAM marka Neolux poszerza ofertę swoich źródeł światła dla motoryzacji o retrofity LED, zastępujące tradycyjne żarówki H4 i H7.

 

Dzięki wbudowanym radiatorom retrofity Neolux charakteryzują się wysoką trwałością i mają stabilne parametry świetlne. Zarówno typy H4, jak i H7 świecą chłodno białym światłem o temperaturze barwowej 6000 K. Jednocześnie jednorodna dystrybucja światła sprawia, że nie ma efektu olśnienia, a wysoka jasność zapewnia lepszą widoczność. Wymiana jest prosta i bezproblemowa, a same retrofity pasują do wielu samochodów osobowych wyposażonych w żarówki halogenowe H4 lub H7. 

Retrofity LED marki Neolux nie tylko skuteczniej niż tradycyjne żarówki oświetlają drogę, lecz także zużywają znacznie mniej energii. Modele H4 mają moc 13/13 W, zaś H7 – 18 W. Trzeba jednak pamiętać, że podobnie jak inne retrofity LED, także produkty marki Neolux nie mają homologacji do stosowania ich w oświetleniu zewnętrznym pojazdów poruszających się po drogach publicznych. Nie ma natomiast przeszkód, by korzystać z nich w pojazdach off-road.

Zostaw Komentarz