Nexus i Total razem na rynku

21 gru 2020

Nexus Automotive Central Europe i Total Polska podpisały umowę o współpracy, która wedle zapowiedzi przedstawicieli obydwu firm pozwoli obu markom na dalszy rozwój na polskim rynku.

Na mocy umowy serwisy NEXUS zyskają dostęp do specjalistycznej wiedzy, fachowych szkoleń i najnowszych technologii, korzyści odnieść powinni też klienci sieci NEXUS, gdyż mają mieć zapewnioną najwyższej jakości profesjonalną obsługę techniczną.

Regionalna współpraca pomiędzy Total Polska i Nexus Automotive Central Europe będzie wspaniałym przykładem kooperacji i mamy nadzieję, że zostanie powielona na kolejnych rynkach. Dzięki dostępowi do profesjonalnej i szybhko rozwijającej się sieci warsztatowej NexusAuto, TOTAL umocni swoją pozycję w rynku i będzie jeszcze bardziej  rozpoznawalną marką olejową w Polsce – mówi Hubert Słok, członek zarządu Nexus Automotive Central Europe. 

Warsztat, który chce się rozwijać, musi korzystać z informacji technicznych pozyskanych od światowych producentów. Konstrukcje współczesnych samochodów zmieniają się błyskawicznie i bez dostępu do wiedzy o najnowszych technologiach, np. dotyczących środków smarnych czy olejów, nie ma możliwości ich poprawnej obsługi. TOTAL gwarantuje przekaz na najwyższym światowym poziomie, co przyniesie wiele korzyści warsztatom zrzeszonym w naszej sieci – dodaje Rafał Kędziorek, manager ds. rozwoju sieci N!Auto/N!Truck z firmy Nexus Automotive Central Europe.

Oprócz fachowej wiedzy technicznej i szkoleń współpraca obu firm zapewni serwisom samochodowym sieci NexusAuto dodatkowe narzędzia wspierające w codziennej pracy takie jak: spotkania szkoleniowe w terenie z członkami Team TOTAL, zewnętrzne oznakowanie warsztatów i ciekawe promocje.

Współpraca z firmą Nexus Automotive Central Europe to dla Total Polska ważny krok na drodze do wzmocnienia obecności marki TOTAL w środowisku warsztatów samochodowych. Poprzez wspólne działania w dziedzinie szkoleń, marketingu, eventów bezpośrednich oraz promocji sieciowych, chcemy dostarczać mechanikom profesjonalną wiedzę oraz produkty najwyższej jakości, co przełoży się na satysfakcje klientów końcowych.  Z niecierpliwością czekamy na pierwsze wspólne projekty – komentuje Nicolas Leblond, managing director Total Polska.

 

 

 

Zostaw Komentarz