Niewielki kompresor o sporych możliwościach

22 kwi 2022

Kompaktowych rozmiarów, przenośny kompresor TYREinflate 2000 dołączył do większych produktów tego typu w ofercie OSRAM. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi urządzenie może służyć nie tylko do pompowania opon w samochodach i jednośladach czy do nadmuchiwania piłek albo materaców, lecz także jako powerbank do ładowania np. telefonu komórkowego.

 

Kompresor akumulatorowy OSRAM TYREinflate 2000 jest urządzeniem o niewielkich rozmiarach i ciężarze, dzięki czemu świetnie nadaje się do podróży i można go zabrać niemal wszędzie. Nie wymaga przy tym dostępu do gniazdka 12 V. Ma cyfrowy, podświetlany wyświetlacz dla łatwiejszych i dokładniejszych pomiarów ciśnienia, a dzięki wbudowanej pamięci można zaprogramować maksymalnie cztery wartości dla różnych pojazdów. Podobnie jak więksi bracia – TYREinflate 1000 i 450 – został też wyposażony w funkcję automatycznego zatrzymania pompowania po osiągnięciu zadanego ciśnienia.

Dołączone do urządzenia adaptery pozwalają pompować koła rowerów z zaworami Presta, a także piłki czy materace. W zestawie jest również uchwyt, który pozwoli zamocować kompresor OTIR 2000 do ramy roweru, a dołączony pokrowiec sprawia, że można go włożyć do torby, plecaka czy schowka w samochodzie.

Dodatkową funkcją kompresora jest latarka, która ułatwia pompowanie po zmroku. Wbudowany akumulator o pojemności 5200 mAh można naładować przy pomocy znajdującego się w komplecie kabla micro USB, a ładowanie trwa ok. 3 h.

OSRAM OTIR 2000, mimo niewielkich rozmiarów (długość wynosi 170 mm), ma spore możliwości. Oponę rowerową jest w stanie napompować w czasie poniżej 2 minut, a maksymalne ciśnienie, jakie pozwala uzyskać to 8,3 bara. Producent udziela na przenośny kompresor dwuletniej gwarancji.

 

 

Zostaw Komentarz