Nissens eXperts

15 kwi 2022

Nissens eXperts to nowa witryna internetowa przeznaczona dla warsztatów, stanowiąca źródło informacji technicznej na temat układów termicznych, a także systemów emisji spalin i wydajności silnika.

Na przygotowanej przez firmę Nissens nowej witrynie internetowej Nissens eXperts zebrano ponad 100 materiałów, w tym informacje techniczne, wskazówki, biuletyny, klipy szkoleniowe i inne materiały edukacyjne przeznaczone dla mechaników. Jednocześnie jako zasadę przyjęto, że wraz z pojawieniem się na rynku nowego produktu firmy Nissens wszelkie informacje techniczne na jego temat będą umieszczane bezpośrednio na tej właśnie witrynie, a odwiedzającym stworzona zostanie możliwość pobrania lub wydrukowania tych materiałów.

Nissens już teraz zapowiada rozbudowę portalu i systematycznie dodawanie nowych informacji oraz wielu ciekawych funkcji. Wraz z materiałami technicznymi na temat najnowszych technologii, portal będzie wzbogacał się także o praktyczne porady i narzędzia, z których mechanicy będą mogli korzystać w codziennej pracy. Przykładem mogą być plakaty serwisowe dotyczące klimatyzacji lub zaktualizowana tabela z ilościami czynnika roboczego obejmująca również auta hybrydowe i elektryczne.

 

 

 

 

Wierzymy w sens tworzenia wartości dodanych do naszych produktów, które są kierowane do profesjonalistów na rynku wtórnym. Dostęp do naszej wiedzy technicznej jest teraz łatwiejszy. Pomagamy w ten sposób mechanikom prawidłowo wykonywać naprawy – mówi Jan Zieleśkiewicz, Nissens Automotive marketing manager.

Odwiedzający witrynę będą mogą znaleźć na niej także linki do modułów szkoleniowych Nissens Training Concept oraz uzyskać informacje na temat warunków instalacji i gwarancji dotyczących konkretnych produktów. Platforma Nissens eXperts to także miejsce, w którym można się podzielić swoimi doświadczeniami zyskanymi przy obsłudze układów klimatyzacji, systemów termicznych, turbosprężarek itp.

 

 

Zostaw Komentarz