Nissens i elektryczne pompy wody

01 wrz 2020

Nissens, duński producent części układów chłodzenia silnika, klimatyzacji samochodowej, turbosprężarek oraz zaworów EGR, wprowadził do oferty nową linię asortymentową – elektryczne pompy płynu chłodzącego. Nowa grupa produktów obejmuje 35 najbardziej popularnych referencji na rynku europejskim.

Wprowadzenie elektrycznych pomp wody do oferty Nissensa to kolejny krok w realizacji strategii rozwoju marki.

Mamy obecnie jedną z najbardziej rozbudowanych ofert na rynku w asortymencie elementów układu chłodzenia silnika i udowodniliśmy, że dysponujemy doświadczeniem i wiedzą potrzebną do opracowywania wysokiej jakości produktów – mówi Klavs T. Pedersen, wiceprezes Nissens Automotive.
 – Kładziemy nacisk na jakość, bezpieczeństwo oraz rozwiązania, które odciążają mechanika. Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić grupę produktów, które spełniają te założenia. Nasze pompy wyposażone są w rozwiązanie, które zapewnia, że nie przegrzewają się, jeśli wirnik zostanie zablokowany. W takim przypadku przechodzą w stan pracy na niskim ciśnieniu i ograniczają natężenie prądu. Wszystkie części wykonane są m.in. z najwyższej jakości tworzyw sztucznych. Wydajność, złącza oraz wszystkie izolatory drgań i wsporniki są porównywalne z produktami OE – dodaje Klavs T Pedersen.

Sprawny i bezproblemowy proces montażu uznany został za kluczowy czynnik przy opracowywaniu pomp wody. Firma wdrożyła standard „First Fit”, który ma na celu skrócenie czasu instalacji.

To jedna z największych wartości dodanych dla mechaników wykorzystujących nasze produkty. Podczas wymiany pompy wody sama pompa rzadko stanowi główny koszt – jest nim czas poświęcony wymianie. Dlatego skupiono się na łatwości i szybkości montażu. Zapewniają to m.in. dołączone śruby i wsporniki do tych produktów, które tego wymagają. Dzięki temu mechanicy nie muszą tracić czasu na kompletowanie wszystkich potrzebnych do montażu elementów – podsumowuje Klavs T. Pedersen.

Nissens udziela na elektryczne pompy cieczy 2-letniej gwarancji.

 

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz