Nowa akcja promocyjna firmy Schaeffler

19 paź 2020

Do 6 grudnia trwać będzie nowa akcja firmy Schaeffler prowadzona pod hasłem „Nie Daj Się Przeoczyć”. Kierowana jest ona do użytkowników portalu REPXPERT. Na jej uczestników co tydzień czeka 100 nagród.

„Nie Daj Się Przeoczyć” to nowa akcja promocyjna firmy Schaeffler, (należą do niej dobrze znane marki LuK, INA i FAG), w której na uczestników czekają setki nagród przydatnych w skutecznej promocji serwisów samochodowych. Aby wygrać jedną ze 100 nagród tygodnia, wystarczy regularnie rejestrować punkty z produktów wszystkich marek grupy Schaeffler na stronie www.repxpert.pl. Łącznie podczas trwania akcji można więc otrzymać aż 7 różnych nagród. W każdym tygodniu inną, gdyż w każdym tygodniu prowadzony jest odrębny ranking. Uczestnicy akcji mają zatem szansę na skompletowanie zestawu obejmującego m.in. kaseton LED, ekspres do kawy, kampanię Google Ads oraz upominki dla klientów warsztatu.

 – Jakość usług to najlepszy rodzaj reklamy. Jednak my zachęcamy do tego, aby właściciele warsztatów i mechanicy uczynili klienta bohaterem swojej historii – mówi Joanna Ciszewska, Marketing Manager w Schaeffler Polska. – Z tego względu przygotowaliśmy do wygrania szereg nagród związanych ze skuteczną reklamą. A więc „Nie Daj Się Przeoczyć”! – dodaje.

– To już trzecia w tym roku akcja promocyjna, w której punkty REPXPERT mają podwójną moc – można je zamieniać na nagrody w sklepie bonusowym na portalu www.repxpert.pl, a dodatkowo kupony biorą udział w rankingu nagród tygodniowych akcji „Nie Daj Się Przeoczyć” – zaznacza Konrad Habit, odpowiadający za portal REPXPERT. – Oprócz wysokiej jakości to kolejny dodatkowy powód, aby kupować produkty marek LuK INA i FAG oraz rejestrować kupony bonusowe.

Akcja promocyjna realizowana jest u autoryzowanych dystrybutorów lub partnerów Schaeffler Polska, na portalu www.repxpert.pl oraz na stronie internetowej www.niedajsieprzeoczyc.pl od 19 października do 6 grudnia 2020 r. Jej szczegółowe zasady dostępne są w regulaminie na stronie: www.niedajsieprzeoczyc.pl oraz na facebookowym profilu Schaeffler REPXPERT Polska.

Zostaw Komentarz