Nowa aplikacja firmy MEWA

06 cze 2020

Szybką kontrolę odzieży roboczej używanej przez pracowników umożliwia klientom firmy MEWA aplikacja „MEWA ME“. Dzięki niej można w dowolnym momencie przesłać życzenia odnośnie napraw odzieży, a po konsultacji, także dotyczące jej rozmiarów.

Aplikacja MEWA ME przeznaczona jest dla osób, które noszą odzież firmy MEWA lub są odpowiedzialne za jej zapewnienie pracownikom. Dzięki niej kierownictwo firmy – bez konieczności zaglądania do umowy serwisu – zawsze wie, jaka odzież jest aktualnie wykorzystywana w zakładzie, który pracownik jaką odzież nosi i kiedy przypada termin kolej dostawy następnej partii czystej odzieży. Zlecenia dotyczące napraw odzieży można przesłać, przesuwając po prostu palcem po ekranie.

Z aplikacji mogą korzystać również pracownicy, by np. sprawdzić jaką odzież mają na wyposażeniu, które jej części znajdują się w firmie MEWA i kiedy zostaną ponownie dostarczone, zgłosić uszkodzenie odzieży. MEWA ME pozwala więc odciążyć przełożonych w wielu kwestiach, a firmie MEWA umożliwia szybsze reagowanie na zmieniające się potrzeby.

Trzeba zmienić rozmiar odzieży danego pracownika? Pojawia się nowy pracownik, któremu także trzeba zapewnić odzież roboczą? Aplikacja pozwala na cyfrowy kontakt z działem obsługi klienta. Pracownicy mogą potem, również wykorzystując aplikację, podać swoje wymiary, by otrzymać dokładnie dopasowaną odzież.

Aplikacja działa w języku niemieckim, francuskim, niderlandzkim, włoskim, polskim i czeskim. Dostępna jest w pierwszej kolejności dla mniejszych zakładów. W celu jej uzyskania, należy skontaktować się z firmą MEWA (mewa-service.pl).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz