Nowa kampania DENSO na rynku wtórnym

24 sie 2020

Kampania „Wybierz DENSO” wzmacnia reputację firmy pod względem jakości, niezawodności i zdolności do oferowania warsztatom i hurtownikom uniwersalnych rozwiązań – informują przedstawiciele firmy. Akcja będzie prowadzona w różnych mediach, w wielu krajach europejskich, a skierowana jest głównie do firm na niezależnym rynku części zamiennych. W Rosji i na Ukrainie będzie skierowana również do konsumentów.

Szeroka paleta grafik reklamowych prezentuje całą gamę produktów DENSO – od świec zapłonowych i sond lambda po wycieraczki, sprężarki klimatyzacji i filtry powietrza. Nie chodzi jednak wyłącznie o same produkty –  kampania ma podkreślać również zaangażowanie DENSO w projektowanie i tworzenie części jakości OE oraz  postęp technologiczny,  a także pokazać osiągnięcia  uzyskane z kluczowymi partnerami, takimi jak Toyota Gazoo Racing Team.

W kampanii, zbudowanej wokół hasła „Wybierz DENSO”, pojawia się szereg „ważnych pytań”, takich jak „Po czym poznać, że część jest idealna?” lub „Czy samochód może się zakochać?”. Głównym przekazem jest wskazanie, że wybierając DENSO, mechanicy mogą „uwolnić swoje myślenie” i przestać się martwić, czy dana część będzie pasować lub czy pojawią się jakieś usterki, gdyż części DENSO są precyzyjnie produkowane i poddawane kontroli jakości, aby odpowiadały standardom OE. Dlatego w dziewięciu na dziesięć samochodów można znaleźć elementy DENSO.

Wspieramy naszych klientów, produkując części najwyższej jakości, które działają dokładnie tak, jak wymaga tego dane zastosowanie. Zapewniamy wysoki standard obsługi i wsparcie techniczne – podkreśla Tereza Čechová, Marketing Manager DENSO Central & Eastern Europe. – Rozumiemy, jak działają hurtownie i warsztaty, staramy się być zawsze innowacyjni i różnić się od konkurencji, a także bezproblemowo dostarczamy naszym klientom dokładnie takie produkty, jakich potrzebują – dodaje Tereza Čechová.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz