Nowa kampania Exide na Motointegratorze

20 lis 2020

 

Exide Technologies, producent akumulatorów marki Centra i Exide, rozpoczął działania komunikacyjne na platformie Motointegrator.com.

 

Na platformie Motointegrator.com pojawiły się ostatnio informacje na temat technologii stosowanych w produkcji akumulatorów Exide, w tym również najbardziej wytrzymałych baterii wykonanych w technologii Carbon Boost 2.0. Exide. Kierowcy mogą zapoznać się również z przygotowanymi przez specjalistów z Exide Technologies (producenta akumulatorów marki Centra i Exide) poradami dotyczącymi takich zagadnień jak: obsługa akumulatora (demontaż, wymiana, diagnostyka, ładowanie), a także eksploatacja akumulatorów (proces rozładowania, pojemność akumulatora i jego prawidłowe napięcie). Kampanię uzupełniają obecne na platformie banery promujące akumulatory Exide do pojazdów osobowych oraz logotypy ulokowane przy wybranych, dostępnych na Motointegratorze usługach akumulatorowych, takich jak: wymiana, test obciążeniowy czy test ładowania akumulatora.

Działania prowadzone na portalu Motointegrator wpisują się w komunikacyjną strategię Exide, której celem jest wspieranie kierowców i warsztatów samochodowych. Jako producent akumulatorów – instalowanych jako oryginalne wyposażeniem pojazdów – zapewniamy naszym partnerom na rynku wtórnym pełne wsparcie i wiedzę dotyczącą fachowej obsługi i wymiany akumulatorów – mówi Mariola Michalczyk, kierownik marketingu w Exide Technologies.

Exide od wielu dekad ściśle współpracuje z branżą motoryzacyjną, tworząc nowoczesne produkty na pierwsze wyposażenie pojazdów największych marek motoryzacyjnych. Firma produkuje akumulatory do wszystkich typów pojazdów: samochodów osobowych, motocykli i skuterów, pojazdów sportowych i użytkowych, łodzi, a także akcesoria, takie jak prostowniki i testery akumulatorów. Od lat Exide również wspiera kierowców i mechaników, tworząc materiały i kampanie dotyczące najnowszych akumulatorowych technologii, produktów i rozwiązań, a także dzieląc się wiedzą na temat akumulatorów i ich prawidłowego użytkowania, tworząc narzędzia ułatwiające ich wymianę oraz ucząc, jak postępować ze zużytymi akumulatorami.

 

 

Zostaw Komentarz