Nowa kampania Inter Cars

15 lip 2021

Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy – takie hasło towarzyszy nowej kampanii wizerunkowej Inter Cars, która pokazuje wpływ dystrybutora na funkcjonowanie branży motoryzacyjnej w Polsce i Europie. Kampania składa się z kilku części, z których każda uwypukla inny aspekt.

Jak podkreślają przedstawiciele Inter Cars, szczególny akcent w najnowszej kampanii wizerunkowej firmy prowadzonej pod hasłem „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy” położony został na słowo „razem”, ponieważ sukces Inter Cars zbudowany jest na dobrych relacjach z partnerami, czyli właścicielami warsztatów, dostawcami, pracownikami, kierowcami, mechanikami, itp. „Wiemy, że to co robimy dobrze, z Tobą możemy robić jeszcze lepiej” – to hasło odzwierciedla filozofię Inter Cars.

W dotychczasowej kampanii zrealizowano już dwa bloki tematyczne: „Partnerskie relacje” oraz „Najszerszą ofertę”. Obecnie trwa realizacja trzeciej części kampanii, której wiodącym tematem jest „Efektywna dystrybucja”. Przedstawia ona przewagi logistyczne Inter Cars, m.in. optymalnie zaplanowane trasy dostaw, dużą ich częstotliwość, a także nowoczesne magazyny, które zapewniają szeroką i szybką dostępność.

O kampanii informuje też specjalna animacja.

Zostaw Komentarz