Nowa lampa Philips do powieszenia pod maską

07 lut 2023

Xperion to nazwa rodziny warsztatowych lamp roboczych Philips. Producent rozwija ją i udoskonala od wielu lat, konsultując zmiany z mechanikami. Na rynek wchodzi właśnie nowy model należący do tej rodziny – Xperion 6000 Under bonnet.

 

Cechą lamp przeznaczonych do podwieszenia pod maską jest teleskopowa konstrukcja, która znakomicie ułatwia ich mocowanie. Nie inaczej zaprojektowana została lampa Xperion 6000 Under bonnet, nowość w ofercie lamp roboczych firmy Philips. Szkieletem jej konstrukcji jest teleskopowy uchwyt rozsuwający się na dwie strony na szerokość do 2,08 metra. Dzięki temu lampę Xperion 6000 Under bonnet można podwiesić pod maską większości pojazdów modeli osobowych, dostawczych czy ciężarowych.

W trybie boost, Philips Xperion 6000 Under bonnet emituje bardzo mocną wiązkę światła o mocy 1200 lumenów. Jej temperatura barwowa (5800 K ) została dobrana tak, aby zapobiegać zmęczeniu oczu. Możliwe jest płynne zmniejszenie natężenia światła aż do trybu eco (120 lm). Dzięki zainstalowaniu czujnika obecności, Xperion 6000 Under bonnet może pracować w trybie ciągłym lub włączać i wyłączać się automatycznie reagując na obecność osób w zasięgu działania (czujnik operuje w promieniu 2,5 metra).

Philips Xperion 6000 Under bonnet jest zasilana akumulatorem o pojemności 5200 mAh, który w trybie eco pozwala na pracę urządzenia nawet przez 20 godzin. W trybie boost pełne naładowanie wystarcza na ok. 3 godziny świecenia. Lampa jest wyposażona we wskaźnik stanu akumulatora. Czas ładowania (przez złącze USB C) wynosi mniej niż 3,5 godziny.

Lampa została zaprojektowana tak, by sprostała trudnym warunkom pracy w warsztacie i wytrzymała upadki, wilgoć, oddziaływanie smarów oraz zadrapania. Wysoką klasę odporności na wstrząsy potwierdza oznaczenie IK07 zaś certyfikat IP65 gwarantuje ochronę przed rozpryskami i wyciekami wody, chemikaliów lub rozpuszczalników. Philips udziela na produkt dwuletniej gwarancji, którą można przedłużyć o dodatkowy rok.

 

Zostaw Komentarz