Nowa odsłona VARTA Partner Portal

20 sie 2021

Clarios, właściciel m.in. marki Varta, przedstawił nową, ulepszoną wersję  czyli rozbudowanej platformy dla ekspertów od akumulatorów w warsztatach i serwisach.

 

Firma Clarios, która zaopatruje w energię 1/3 samochodów na całym świecie, uruchomiła ulepszoną wersję platformy VARTA® Partner Portal. Zawiera ona informacje, wskazówki, instrukcje i materiały związane z akumulatorami, pozwalające na zwiększanie kompetencji mechaników i zwiększenie zadowolenia klientów. I tak znajdziemy tu bogatą wiedzę na temat akumulatorów (w sekcji Battery World Professional), Program Testowania Akumulatorów VARTA, a także komunikaty, dzięki którym użytkownicy portalu będą na bieżąco z ważnymi regionalnymi wiadomościami o wydarzeniach i promocjach marki VARTA®.

Jako główny walor nowego VARTA® Partner Portal podawana jest dostępność wszystkich usług związanych z marką VARTA® w jednym miejscu. W wyszukiwarce akumulatorów użytkownicy portalu znajdą wszystkie znane im narzędzia. Niezależnie od tego, czy mechanicy potrzebują znaleźć właściwy akumulator do danego pojazdu, jego dokładną lokalizację czy też szczegółową instrukcję montażu, wyszukiwarka akumulatorów dostarczy im wszelkich wskazówek niezbędnych do wymiany akumulatora. Baza danych obejmuje 99,5% modeli pojazdów (co przekłada się na ponad 383 miliony zarejestrowanych aut, w szczególności tych wyposażonych w systemy Start-Stop) i podlega stałej aktualizacji. Jedną z nowych funkcji jest możliwość sprawdzenia i zapisania wcześniejszych wyszukiwań akumulatorów przez użytkownika.

Battery World Professional to miejsce, gdzie znajdują się materiały i artykuły dotyczące akumulatorów, od wiedzy podstawowej po specjalistyczną.

W nowym VARTA® Partner Portal dostępne są teraz również regionalne wiadomości, wydarzenia i promocje. Na razie w wersji międzynarodowej, ale już niebawem w języku polskim.

Kolejną zaletą nowej platformy jest to, że wszyscy nowi użytkownicy, którzy zarejestrują się w Programie Testowania Akumulatorów VARTA, są teraz automatycznie rejestrowani w portalu i mogą uzyskać dostęp do wszystkich wartościowych narzędzi oraz usług.

Poprzednia wersja naszego portalu nauczyła nas wiele o tym, czego naprawdę potrzebują serwisy”, mówi Guido Schneider, wiceprezydent Sales Aftermarket Europe w firmie Clarios. – Wyciągnęliśmy wnioski i wszystkie zmiany zostały uwzględnione w nowym VARTA® Partner Portal. Oznacza to, że jesteśmy w stanie zapewnić użytkownikom specjalistyczną wiedzę i wsparcie, którego potrzebują w codziennej działalności.

 

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz