Nowa promocja Textar dla warsztatów samochodowych

22 maj 2023

„Warsztat w walce o rekord” to nazwa nowej akcji promocyjnej marki Textar, ogłoszonej w związku z 50. rocznicą ustanowienia trzech światowych rekordów prędkości przez samochód Polski Fiat 125p. Do zdobycia są zestawy okolicznościowych gadżetów przypominających o wydarzeniach sprzed pół wieku.

Do udanej próby bicia rekordów doszło w czerwcu 1973 r. Samochód Fiat 125p prowadzony przez najlepszych polskich sportowych kierowców tamtego czasu ustanowił rekordowe rezultaty na dystansie 25 tysięcy kilometrów i mil oraz 50 tysięcy kilometrów. Textar był ważnym partnerem wyzwania. Bicie rekordu odbywało się bowiem na zamkniętym fragmencie betonowej autostrady pod Wrocławiem, z czym wiązały się nawroty na końcach prostych odcinków. Kierowcy zwalniali przed nimi z prędkości mniej więcej 140 km/h do około 20-30 km/h. Na przejechanym ostatecznie dystansie oznaczało setki gwałtownych hamowań, dlatego biorący udział w próbie samochód wyposażono w klocki hamulcowe marki Textar.

Textar będzie obecny również podczas obchodów 50. rocznicy wydarzenia, które zaplanowano na 17 i 18 czerwca we Wrocławiu. W ramach działań związanych z jubileuszem, specjalnie dla mechaników marka przygotowała rozpoczętą właśnie akcję promocyjną „Warsztat w walce o rekord”.

Poprzez akcję promocyjną „Warsztat w walce o rekord” do świętowania rocznicy ustanowienia rekordów prędkości przez samochód Polski Fiat 125p chcemy włączyć również mechaników, którzy obecnie montują części Textar w pojazdach poruszających się po polskich drogach. W konkursie pytamy profesjonalistów o ich największe osiągnięcia, którymi chcą się pochwalić mówi Joanna Krężelok, dyrektor polskiego oddziału firmy TMD Friction Services, która jest właścicielem marki Textar.

Zasady udziału w akcji są proste. Wystarczy:
•    wypełnić krótki formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej Textar,
•    pochwalić się jakimkolwiek rekordem ustanowionym przez warsztat,
•    dołączyć zdjęcie z warsztatu z widocznym produktem marki Textar.

Akcja potrwa do 26 czerwca 2023 roku. Jubileuszowymi gadżetami nagrodzone zostanie 50 warsztatów. Formularz rejestracyjny oraz szczegóły promocji dostępne są na stronie internetowej „Warsztat w walce o rekord”.

Ilustracje: Copyright TMD Friction, 2023.

Zostaw Komentarz